Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Sony Computer Entertainment Polska Press Release 1 marca 2006, 15:18

Gangs of London- jesienią na PSP

Sony Poland ma przyjemność ogłosić, że premiera gry Gangs of London™, na PSP™ (PlayStation®Portable), odbędzie się pod koniec bieżącego roku.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta / wydawcy / dystrybutora produktu i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Gangs of London- jesienią na PSP - ilustracja #1Sony Poland ma przyjemność ogłosić, że premiera gry Gangs of London™, na PSP™ (PlayStation®Portable), odbędzie się pod koniec bieżącego roku.

Gangs of London™, która nawiązuje do znanej z PlayStation 2 serii The Getaway™, ponownie zaprowadzi graczy prosto na ulice Londynu. Gra będzie połączeniem akcji, szybkich pościgów, mrocznych gangsterskich klimatów i strategii.

Mając do wyboru pięć różnych gangów, musimy wykazać się inteligencją, odwagą i sprytem, aby przejąć kontrolę nad przestępczą stroną Londynu.

W grze znajdą się następujące tryby:

Core Action Game

Gangs of London- jesienią na PSP - ilustracja #2Wybierz gang, którym chcesz przewodzić i przygotuj się do walki. Każda misja prowadzona jest z zachwycająco obrazowym stylem narracji, który wprowadzi Cię w gangsterski nastrój.

Każde z zadań, pozwala Ci kontrolować grupę gangsterów w taktycznej miejskiej walce. Z możliwością wymiany postaci w czasie rzeczywistym i wydawania poleceń członkom innego gangu, musisz przeprowadzić ponad 60 misji. Gracze mogą przechodzić misje wielokrotnie z perspektywy innej osoby.

‘Gang Battle’

Gangs of London- jesienią na PSP - ilustracja #3Gangs of London™,oferuje także grę strategiczną, która dostarcza całkiem nowe doznania dla użytkowników PSP.

Kombinacja elementów z gier planszowych oraz pokera - Gang Battle, wprowadzi Cię na interaktywną mapę, gdzie uważnie musisz rozplanować swoje kryminalne działania, tak by atakować i bronić poszczególnych terenów londyńskiego półświatka. Specjalne bonusowe karty zwiększą Twoją siłę w mieście. Wszystkie ruchy wykonuje się na ślepo – gracze poznają działania przeciwnika dopiero na koniec rundy! Dzięki temu w opcjach multiplayer należy uwzględnić bluffy, sojusze, zdrady i podstępy. Strategiczny element gry w Gangs of London jest prawdziwą nowością w grach z serii The Getaway!

Free Roaming

Gangs of London- jesienią na PSP - ilustracja #4Ten tryb pozwala na odkrywanie i stawienie czoła zadaniom w wybranych przez nas warunkach. Możemy wybrać swoją postać, pojazd, broń, obiekty misji, a nawet pogodę!

Tryb ten, pozwala także na aktywację Tourist Mode, w którym musimy odkrywać i fotografować najbardziej tajemnicze zakątki miasta, aby odblokować dodatkową zawartość gry. Możesz także sprawdzić się jako londyński taksówkarz. Upewnij się, że znasz wszystkie ulice i zakamarki. Dzięki drogowskazom i wskazówkom, które pojawią się na ekranie, poznanie Londynu nie będzie trudne.

British Pub Games

Gangs of London- jesienią na PSP - ilustracja #5Krótkie, ale ciekawe gry typu bilard, rzutki, kręgle. Mogą być aktywowane z głównego menu, gdziekolwiek jesteś. Idealna okazja, aby doświadczyć rozrywki rodem z londyńskiej knajpy.

Gangs of London™, oferuje również zupełnie nowy tryb Game Share, który pozwala na przesyłanie części gry do innego użytkownika PSP™ (PlayStation®Portable).

Raz przebyta misja, którą prześlemy zostanie urozmaicona o nowe obiekty, postaci, a nawet broń.