Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 13 marca 2006, 19:04

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: Tycoon City: New York

Poradnik do strategii ekonomicznej „Tycoon City: New York” zawiera szczegółowy opis przejścia kampanii singleplayer, szereg porad dla początkujących i zaawansowanych, a także klasyfikację najciekawszych obiektów, które w trakcie zabawy można zakupić.

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry „Tycoon City: New York”, najnowszej strategii ekonomicznej autorstwa Deep Red Games. Wspomniane studio developerskie w przeszłości opracowało między innymi dobrze przyjętego „Monopoly Tycoon”. Osoby, które miały do czynienia z tamtą produkcją nie powinny mieć większych problemów z poznaniem zasad rządzących światkiem „Tycoon City”, tym bardziej iż interfejs obsługi jest wyjątkowo przyjazny w obsłudze, przez co można skupić się na najprzyjemniejszych aspektach rozgrywki, czyli obserwacji rozwoju kolejnych dzielnic miasta. Poniższy poradnik został przygotowany w głównej mierze z myślą o mniej doświadczonych graczach. Warto jednocześnie zaznaczyć, iż „Tycoon City: New York” nie jest skomplikowanym tytułem, w którym każdy element powinien być dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Gra wybacza nawet większe wpadki, mniejszą rolę odgrywają również fundusze, z których pozyskiwaniem nie ma zazwyczaj żadnych problemów. Pomimo tych wszystkich uproszczeń, w pewnych sytuacjach kolejne czynności należy wykonywać zgodnie z ustalonym przez producentów schematem. Czasami należy również wykonywać dość niestandardowe czynności, czy też dokładniej planować dalsze posunięcia. Sądzę, iż wtedy właśnie poradnik najbardziej może się przydać.” - „Stranger”

Tycoon City: New York - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Tycoon City: New York w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.