Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 lutego 2006, 13:27

Tycoon City: New York w "złocie"

Już 21 lutego bieżącego roku, na amerykańskim rynku zadebiutuje produkt o nazwie Tycoon City: New York, za którego powstanie odpowiada studio Deep Red Games. Program osiągnął właśnie „złoty” status, co oznacza, że trafił już do tłoczni. Wydaniem i dystrybucją gry zajmie się firma Atari.

Już 21 lutego bieżącego roku, na amerykańskim rynku zadebiutuje produkt o nazwie Tycoon City: New York, za którego powstanie odpowiada studio Deep Red Games. Program osiągnął właśnie „złoty” status, co oznacza, że trafił już do tłoczni. Wydaniem i dystrybucją gry zajmie się firma Atari. Jak na razie nikt nie zainteresował się kwestią publikacji tego programu w Polsce, dlatego dostępny będzie on tylko na Zachodzie.

Tycoon City: New York w 'złocie' - ilustracja #1

Tycoon City: New York to przedstawicielka gatunku gier ekonomicznych, w których zadanie użytkownika sprowadza się do rozwinięcia biznesu i zarobienia ogromnej ilości pieniędzy. Tym razem wcielimy się w rolę właściciela nieruchomości, który będzie działał na terenie tytułowego miasta, Nowego Jorku. Samo kupowanie budynków to jednak zbyt mało jak na rozbudowany program ekonomiczny, dlatego też autorzy rozwinęli zasięg obowiązków o prowadzenie różnej działalności usługowej. W sumie możemy skorzystać z pięćdziesięciu form zagospodarowania naszej nieruchomości, np. poprzez stworzenie korporacji medialnej, czy organizowania pokazów teatralnych.

Tycoon City: New York w 'złocie' - ilustracja #2

O tym, czy Tycoon City: New York przypadnie Ci do gustu, możesz przekonać się już teraz, za pośrednictwem oficjalnej wersji demo. Można ją oczywiście pobrać za pośrednictwem naszego serwisu. Wiedzę na temat gry z pewnością poszerzą inne materiały, które zgromadziliśmy na przestrzeni ostatnich tygodni. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi: