Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 12 lutego 2006

Blade Dancer przekroczy ocean i trafi do Ameryki Płn.

Jiker, 12 lutego 2006, 18:38

NIS America, firma specjalizująca się w wydawaniu na rynku amerykańskim rdzennie japońskich tytułów, ogłosiła, iż w lipcu 2006 roku wyda na tamtejszym rynku grę z gatunku jRPG zatytułowaną Blade Dancer: Lineale of Light, powstałą w studiach HitMaker.

Sam i Max we wczesnej fazie produkcji

Jiker, 12 lutego 2006, 13:27

Na odbywającym się przed kilkoma dniami zjeździe WonderCon (lokacja – San Francisco), oprócz wiadomości na temat gry Bone, adaptacji znanego komiksu, która rozprowadzana będzie za pośrednictwem Internetu w formie epizodów (Out from Boneville będzie pierwszym takowym odcinkiem), ujawniono kilka faktów odnośnie nowej gry z psem Samem i królikiem Maxem w rolach głównych.

Strona internetowa gry Timeshift została przemodelowana

Jiker, 12 lutego 2006, 12:50

Producent gry Timeshift, firma Saber Interactive, oraz jej wydawca, koncern ATARI, zdecydowali się na przerobienie oraz zreorganizowanie oficjalnej strony internetowej poświęconej wymienionej wyżej pozycji.

Rare pracuje nad dodatkami do Perfect Dark Zero oraz Kameo

Jiker, 12 lutego 2006, 10:36

Bardzo interesujące informacje zamieszczone zostały na stronie internetowej firmy Rare, producenta takich pozycji, jak Perfect Dark Zero oraz Kameo: Elements of Power na konsolę Xbox 360. Mianowicie, w najbliższej przyszłości udostępnionych zostanie szereg dodatków przygotowywanych z myślą o wyżej wymienionych pozycjach.

Gra Sonic Riders trafiła do tłoczni

Jiker, 12 lutego 2006, 10:24

Mamy świetną informację dla miłośników gier z najbardziej rozpoznawalną postacią stworzoną przez firmę SEGA. Poinformowała ona z radością, że produkcja ekstremalnie szybkiej pozycji z Niebieskim Jeżem w jednej z głównych ról – Sonic Riders – została ukończona, oraz że gra trafiła do tłoczni.

Crashday w fazie "złota"

Jiker, 12 lutego 2006, 10:08

Crashday, gra będąca efektem połączenia sił Moon Byte Studios, Replay Studios oraz ATARI, uzyskała wreszcie „złoty” status. Sytuacja taka oznacza, iż faza produkcji została ukończona i gra powędrowała do tłoczni.