Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 19 lutego 2006

Age of Mourning zadebiutuje na rynku najpóźniej za pół roku
Age of Mourning zadebiutuje na rynku najpóźniej za pół roku

Krystian Smoszna, 19 lutego 2006, 14:55

Pod koniec ubiegłego roku w Internecie pojawiła się wieść mówiąca o tym, że produkcja gry o nazwie Age of Mourning będzie kontynuowana. Autorzy borykali się z rozmaitymi problemami (głównie natury finansowej), ale w końcu udało się pozyskać inwestora, który zobowiązał się pomóc w wydaniu programu na rynku.

Garść szczegółów na temat Stranglehold
Garść szczegółów na temat Stranglehold

Krystian Smoszna, 19 lutego 2006, 14:28

Podczas ubiegłorocznych targów E3, koncern Midway ogłosił plany dotyczące produkcji gry Stranglehold, przeznaczonej na konsole nowej generacji. Mogliśmy wówczas obejrzeć krótką animację, z której jednak trudno było wyciągnąć konkretne wnioski na temat tego, co ów program będzie mieć do zaoferowania...

Nuklearny świt na silniku Source
Nuklearny świt na silniku Source

Elrond, 19 lutego 2006, 13:44

Przemierzając sieć w poszukiwaniu materiałów do dzisiejszych wiadomości, natknąłem się na otwartą niedawno stronę wieloosobowej gry Nuclear Dawn, powstającej na zmodyfikowanym silniku firmy Valve, Source. Nuclear Dawn, jak zapowiadają twórcy, oferować będzie połączenie FPS i RTS z akcją osadzoną w postapokaliptycznych sceneriach.

Premiera PlayStation 3 dopiero w 2007 roku?

Elrond, 19 lutego 2006, 12:53

W sieci pojawiły się niepokojące głosy, iż Sony może przełożyć premierę swojego najnowszego dziecka, PlayStation 3. Co więcej, opóźnienie pojawienia się konsoli na rynku może być znaczne i wynieść od 6 do 12 miesięcy! Wnioski takie można znaleźć m.in. w raporcie finansowym firmy Merrill Lynch.

MechAssault dla posiadaczy DualScreen - zapowiedziano Phantom War

Elrond, 19 lutego 2006, 12:33

Przedstawiciele firmy Majesco poinformowali, iż developerzy Backbone Entertainment pracują nad grą MechAssault: Phantom War, pierwszą częścią popularnej serii przeznaczoną dla konsoli Nintendo, DualScreen. Jej premierę przewidziano pod koniec tego roku.

Premiera The Legend of Zelda: Twilight Princess na jesieni
Premiera The Legend of Zelda: Twilight Princess na jesieni

Krystian Smoszna, 19 lutego 2006, 10:37

Znamy już oficjalne stanowisko firmy Nintendo w kwestii wydania długo oczekiwanej gry The Legend of Zelda: Twilight Princess. Według przedstawiciela producenta programu, trafi on na rynek jesienią bieżącego roku, a docelową platformą sprzętową pozostanie tylko i wyłącznie konsola GameCube.