Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 13 lutego 2006

Dungeons & Dragons Online: Stormreach w
Dungeons & Dragons Online: Stormreach w "złocie"

Krystian Smoszna, 13 lutego 2006, 16:47

Jeszcze piętnaście dni dzieli nas od premiery najnowszej gry studia Turbine Entertainment, zatytułowanej Dungeons & Dragons Online: Stormreach. Twórcy programu poinformowali przed południem, że program wkroczył w „złotą” fazę produkcji, związaną oczywiście z wytłoczeniem płyt i zapakowaniem ich do pudełek.

EMPiK - Top Lista nr 6 (13/02/06)

Krooliq, 13 lutego 2006, 16:27

Czas na nasze cotygodniowe spotkanie z EMPiKOwą listę TOP 10, czyli zestawieniem najlepiej sprzedających się gier na platformę PC i PS2. Powstała ona w oparciu o dane zebrane w okresie od 06.02.2006 do 12.02.2006 w 75 salonach wyżej wymienionej sieci.

Nintendo zaprezentuje Revolution na E3 w maju

maciek_ssi, 13 lutego 2006, 15:55

Jedno wiemy: bossowie Nintendo uparcie nas przekonują, że konsola Revolution pojawi się na rynku w 2006 roku. Najbardziej prawdopodobną datą wydaje się lato, ewentualnie wczesna jesień. Kiedy będziemy mieli stuprocentową pewność? Być może informację o premierze Nintendo przekaże na targach E3.

Kilka nowych szczegółów na temat PlayStation 3
Kilka nowych szczegółów na temat PlayStation 3

maciek_ssi, 13 lutego 2006, 14:14

Sony zaprezentuje PlayStation 3 na targach Taipei Game Show, odbywających w dniach 16-20 bieżącego miesiąca. Firma ponoć ma przygotowane na tę okazję specjalne „grywalne” demo. To wszystko jednak pozostaje jedynie w sferze przypuszczeń, bowiem nie zostało oficjalnie potwierdzone. Na szczęście jeden z portali dotarł do bardziej szczegółowych informacji o nowym next-genie Sony.

Frontline Nation w przygotowaniu

ComCo, 13 lutego 2006, 14:00

Pracownicy szwedzkiego zespołu Colossai Studios postanowili oficjalnie pochwalić się aktualnie przygotowaną grą. Frontline Nation (nazwa programu) będzie strategią turową, która przeniesie miłośników zmagań tego typu na obszar Starego Kontynentu w niedalekiej przyszłości.

Namco Bandai pracuje nad grą z serii Tekken dla konsoli PSP

Jiker, 13 lutego 2006, 13:24

Redaktorzy Famitsu, japońskiego magazynu poświęconemu grom oraz elektronicznej rozrywce w ogóle, wyjawili szalenie interesującą informację na temat… nowej gry z serii Tekken, przygotowywanej przez Namco Bandai z myślą o przenośnej konsoli Sony PSP!

El Matador zalicza kolejny poślizg
El Matador zalicza kolejny poślizg

Thorwalian, 13 lutego 2006, 12:58

Fanatycy taktycznych gier akcji ostrzący sobie zęby na El Matador, będą musieli się niestety uzbroić się w cierpliwość. Jak poinformował wydawca programu firma Cenega Publishing, tytuł ostatnio szykowany na drugi kwartał tego roku ostatecznie pojawi się w trzecim.

Premiera Space Empires V przesunięta
Premiera Space Empires V przesunięta

Elrond, 13 lutego 2006, 12:12

Wszyscy fani popularnego cyklu strategii kosmicznych, Space Empires, którzy ostrzyli sobie zęby na mającą niedługo wyjść piątą część sagi, będą niestety musieli jeszcze poczekać. Premiera gry została bowiem przesunięta z kwietnia 2006 na czerwiec tego roku.

Niezwykły prospekt Nintendo
Niezwykły prospekt Nintendo

maciek_ssi, 13 lutego 2006, 12:09

Od kilku dni w Internecie można oglądać tajemnicze fotografie specjalnego magazynu Nintendo. Rzecz o tyle niezwykła, że pojawiła się zupełnie niespodziewanie. Nie wiadomo na jaką okazję booklet ten został wydany, ani też w jakim celu.

Produkcje na Nintendo DS najlepiej sprzedającymi się grami ubiegłego roku w Japonii
Produkcje na Nintendo DS najlepiej sprzedającymi się grami ubiegłego roku w Japonii

Krystian Smoszna, 13 lutego 2006, 10:57

Gry na przenośną konsolę DS (produkowaną przez firmę Nintendo), były najlepiej sprzedającymi się produktami elektroniczno-rozrywkowymi ubiegłego roku w Japonii – informuje popularny magazyn Famitsu.

Delaware St. John po raz trzeci

Thorwalian, 13 lutego 2006, 10:40

Miłośników przygodówek z pewnością zainteresują najnowsze plany produkcyjne jak i wydawnicze firmy Big Time Games. Niezależne studio po opracowaniu dwóch gier z cyklu Delaware St. John, zaanonsowało rozpoczęcie prac nad trzecią odsłoną zatytułowaną The Seacliff Tragedy.

Co nowego na GOL-u 2006

Redakcja GRYOnline.pl, 13 lutego 2006, 10:03

Dzisiaj, jak co roku, wprowadziliśmy na serwisie www.gry-online.pl wiele ciekawych zmian i usprawnień. Życzymy miłej zabawy.

Richard Garriott w Hali Sław
Richard Garriott w Hali Sław

Krystian Smoszna, 13 lutego 2006, 09:40

Już po raz dziewiąty organizacja Academy of Interactive Arts & Sciences (AIAS) postanowiła wyróżnić słynną postać branży gier video, umieszczając jej nazwisko w niezwykle prestiżowej Hali Sław. Na największe uznanie – zdaniem przedstawicieli kapituły – zasłużył tym razem Richard Garriott, znany również jako Lord British.

Ostatnia szansa na zadanie pytania twórcom Gothic 3
Ostatnia szansa na zadanie pytania twórcom Gothic 3

Krooliq, 13 lutego 2006, 09:29

Niespełna dwa tygodnie temu informowaliśmy Was o niespodziance, jaką przygotowali twórcy Gothic 3 dla wszystkich fanów oczekujących z niecierpliwością na premierę programu. Rzecz dotyczyła możliwości wysłania swoich pytań związanych z trzecią odsłoną serii i otrzymania na nie odpowiedzi od samego Kaia Rosenkranza, jednego z członków ekipy Piranha Bytes pracującego przy omawianej produkcji.