Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 7 lutego 2006

Klasyka piłki kopanej - Sensible Soccer - nieco później niż zapowiadano
Klasyka piłki kopanej - Sensible Soccer - nieco później niż zapowiadano

Elrond, 7 lutego 2006, 15:15

Przedstawiciele firmy Codemasters z przykrością informują, iż zapowiadana wcześniej premiera nowej wersji klasycznej już kopanki, Sensible Soccer, nie odbędzie się na Wielkanoc. Jednak pogramy w nią z pewnością jeszcze w lecie, obiecują. A kto pogra? Posiadacze PeCetów, PS2 oraz Xboxów.

Gry komputerowe jak Wikipedia - czy to gracze będą tworzyć swe wymarzone produkty?

Elrond, 7 lutego 2006, 14:38

Nie da się ukryć, iż gry komputerowe z niepozornego odłamu rozrywki stały się potężnym rynkiem, generującym ogromne sumy pieniędzy, i przyciągające oczywiście tłumy graczy. Jednak czy ich obecna forma odpowiada wszystkim odbiorcom? Czy też gry zaczną przechodzić kolejne metamorfozy, powoli dostosowując się do indywidualnych potrzeb każdego gracza?

Dziesięć najbardziej oczekiwanych produktów, które nie ukazały się w roku 2005

Thorwalian, 7 lutego 2006, 14:00

Jak co roku redaktorzy serwisu Wired News, przygotowali listę dziesięciu „najgorętszych” produktów, które pomimo zapewnień twórców nie zadebiutowały na rynku w ostatnich dwunastu miesiącach.

Africa – zapowiedziano nowy MMORPG
Africa – zapowiedziano nowy MMORPG

Krooliq, 7 lutego 2006, 13:13

Wciąż nie słabnie moda na produkcje MMORPG, czyli massively multiplayer online role-playing game - firmy Rapid Reality, LLC oraz Africast Global Media Inc. poinformowały właśnie, że zajmą się stworzeniem gry z w/w gatunku, której tytuł będzie brzmieć Africa.

Kilka zdań o przyszłości Pro Evolution Soccer
Kilka zdań o przyszłości Pro Evolution Soccer

maciek_ssi, 7 lutego 2006, 12:50

Dziś premiera Winning Eleven 9 w Północnej Ameryce. Informacja ta nie ma dla nas Europejczyków większego znaczenia, bo nikt raczej nie chciałby grać online na amerykańskim ladderze. Postanowiłem jednak, żeby przy tej okazji pozbierać w jednego newsa informacje (także plotki) dotyczące nowych odsłon tej znakomitej serii, jakie docierają co chwilę z różnych stron świata.

Galactic Civilizations II: Dread Lords przed premierą w edycji kolekcjonerskiej
Galactic Civilizations II: Dread Lords przed premierą w edycji kolekcjonerskiej

ComCo, 7 lutego 2006, 12:15

Kiedy ostatnio pisaliśmy o Galactic Civilizations II: DreadLords, zespół Stardock Systems wyznaczył europejską datę premiery na 22 lutego bieżącego roku. Tymczasem, wszystkie osoby, które zdecydują się zamówić grę przed oficjalnym debiutem otrzymają jej specjalną edycję kolekcjonerską.

Ruszyła oficjalna strona OutRun 2006: Coast 2 Coast
Ruszyła oficjalna strona OutRun 2006: Coast 2 Coast

Thorwalian, 7 lutego 2006, 11:59

OutRun 2006: Coast 2 Coast na europejskim rynku zadebiutuje już 31 marca bieżącego roku. Co przez ten czas mogą robić fani tego produktu? Najlepiej odwiedzić stronę programu i w miłej atmosferze dowiedzieć się nieco więcej na temat gry, a przy okazji wygrać cenną nagrodę.

Chcesz wiedzieć, kiedy zadebiutuje S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl? Podpisz petycję!
Chcesz wiedzieć, kiedy zadebiutuje S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl? Podpisz petycję!

Krooliq, 7 lutego 2006, 11:29

Miała być w maju 2005 roku, później w grudniu, następnie w kwietniu 2006 r., ostatnia wersja brzmi „pomiędzy 1 stycznia a 31 marca 2007 roku” – o czym mowa? Oczywiście o wielce oczekiwanej grze akcji, noszącej tytuł S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl, której premiera jest ciągle przekładana, na kolejne odległe terminy, a cierpliwość wszystkich oczekujących wystawiana na ciężką próbę...

Command & Conquer: The First Decade już na rynku amerykańskim, a od 17 lutego w Polsce!
Command & Conquer: The First Decade już na rynku amerykańskim, a od 17 lutego w Polsce!

Krystian Smoszna, 7 lutego 2006, 10:53

Koncern Electronic Arts przygotował dla wszystkich fanów cyklu Command & Conquer nie lada gratkę – zestaw The First Decade, który podsumowuje i zbiera w jednym opakowaniu wszystkie tytuły z serii, jakie pojawiły się na rynku w ciągu dziesięciu lat. Ta jedyna w swoim rodzaju kompilacja właśnie zadebiutowała w Stanach Zjednoczonych.

Loco Mania odjechała do tłoczni
Loco Mania odjechała do tłoczni

Krooliq, 7 lutego 2006, 10:15

Loco Mania, czyli produkcja umożliwiająca graczowi wcielenie się w rolę dyspozytora kolejowego, właśnie uzyskała „złoty” status i odjechała do tłoczni – o czym z dumą poinformowały firmy Lighthouse Interactive oraz 7FX, wydawca i producent tytułu.

Konsolowe The Movies anulowane, kolejne części GUN i Tony’ego Hawka w przygotowaniu

ComCo, 7 lutego 2006, 10:02

Przedstawiciele korporacji Activision opublikowali raport finansowy, obejmujący ostatni kwartał. Pomimo faktu, że obrót firmy wzrósł o 20% w porównaniu z analogicznym okresem w poprzednim roku (do poziomu 816.2 miliona USD), to ogólne zyski spadły aż o 30% („tylko” 67.9 zamiast ubiegłorocznych 97.3 miliona USD). Przy tej okazji ujawniono również zmiany w planie wydawniczym.

The Legend of Zelda: Twilight Princess dopiero w czerwcu?
The Legend of Zelda: Twilight Princess dopiero w czerwcu?

Thorwalian, 7 lutego 2006, 09:49

Nie mają łatwego życia miłośnicy cyklu The Legend of Zelda. Wygląda na to, że najnowsza odsłona serii nosząca podtytuł Twilight Princess zalicza kolejny poślizg. Gra najprawdopodobniej ukaże się w czerwcu.

Znamy datę premiery gry Shadow Hearts: From the New World
Znamy datę premiery gry Shadow Hearts: From the New World

Krystian Smoszna, 7 lutego 2006, 09:45

Do tej pory wiedzieliśmy, że najnowsza odsłona cyklu Shadow Hearts (zatytułowana From the New World) zadebiutuje na rynku w marcu bieżącego roku. Dzięki opublikowanemu wczoraj oficjalnemu oświadczeniu prasowemu firmy XSEED Games poznaliśmy dokładną datę premiery tego programu.

Patch 1.03 do gry F.E.A.R. zadebiutuje dziś w Internecie
Patch 1.03 do gry F.E.A.R. zadebiutuje dziś w Internecie

Krystian Smoszna, 7 lutego 2006, 09:11

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, firma Monolith Productions zakończyła już prace nad nową łatą do gry F.E.A.R.: First Encounter Assault Recon. Patch oznaczony liczbą 1.03 skoncentruje się wyłącznie na udogodnieniach związanych ze zmaganiami w sieci.

Prey w wersji na Xbox 360 ma się bardzo dobrze
Prey w wersji na Xbox 360 ma się bardzo dobrze

Krystian Smoszna, 7 lutego 2006, 08:28

Do tej pory niewiele mówiło się na temat konwersji gry Prey na konsolę Xbox 360 – nie licząc oczywiście niedawnych wypowiedzi Scotta Millera, który wyraził zażenowanie brakiem tzw. „dev-kita”, umożliwiającego prace nad programem dla konsoli Microsoftu. Dziś mamy dla Was nowe informacje na ten temat, które – powiedzmy to sobie szczerze - nie stawiają szefa firmy 3D Realms w korzystnym świetle.

Pierwszy dodatek do Empire Earth II w
Pierwszy dodatek do Empire Earth II w "złocie"

Krystian Smoszna, 7 lutego 2006, 07:51

Już za tydzień na rynku elektronicznej rozrywki zadebiutuje pierwsze, oficjalne rozszerzenie do Empire Earth II – strategii czasu rzeczywistego przygotowanej przez studio Mac Doc Software. Program o nazwie The Art of Supremacy (polski tytuł Władza Absolutna) osiągnął właśnie „złoty” status i trafił do tłoczni, o czym nie bez dumy poinformowała wczoraj firma Vivendi Universal Games.

Top 10 gier w US (PC) (07/02/06)

Krystian Smoszna, 7 lutego 2006, 07:27

Przedstawiamy czwarte notowanie listy dziesięciu najlepiej sprzedających się gier na PC w Stanach Zjednoczonych w 2006 roku, opracowane przez kompanię NPD. Lista obejmuje gry sprzedane w okresie od 22 do 30 stycznia.

Star Trek: Legacy - nowe informacje
Star Trek: Legacy - nowe informacje

ComCo, 7 lutego 2006, 07:18

15 stycznia po raz pierwszy napisaliśmy o przygotowywaniu przez firmę Mad Doc Software gry Star Trek: Legacy. Produkt ma być ciekawym połączeniem dynamicznej akcji i strategii (wszystko rozgrywane oczywiście w kosmosie). Więcej szczegółów odnośnie całości ujawnił ostatnio wywiad opublikowany na łamach witryny StarTrek.com.

Zagraj w Day of Defeat: Source przez trzy dni za darmo!
Zagraj w Day of Defeat: Source przez trzy dni za darmo!

Krystian Smoszna, 7 lutego 2006, 07:14

Już w najbliższy piątek, wszyscy chętni będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty firmy Valve Software i przez trzy kolejne dni spróbować swoich sił, grając w Day of Defeat: Source bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek opłat.