Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 lutego 2006, 11:59

autor: Thorwalian

Ruszyła oficjalna strona OutRun 2006: Coast 2 Coast

OutRun 2006: Coast 2 Coast na europejskim rynku zadebiutuje już 31 marca bieżącego roku. Co przez ten czas mogą robić fani tego produktu? Najlepiej odwiedzić stronę programu i w miłej atmosferze dowiedzieć się nieco więcej na temat gry, a przy okazji wygrać cenną nagrodę.

OutRun 2006: Coast 2 Coast na europejskim rynku zadebiutuje już 31 marca bieżącego roku. Co przez ten czas mogą robić fani tego produktu? Najlepiej odwiedzić stronę programu i w miłej atmosferze dowiedzieć się nieco więcej na temat gry, a przy okazji wygrać cenną nagrodę.

Ruszyła oficjalna strona OutRun 2006: Coast 2 Coast - ilustracja #1

Uruchomioną niedawno witrynę znajdziecie w tym oto miejscu. Odwiedzający adres uzyskają dostęp do pokaźnej gamy screenshotów, zestawu tapet na pulpit, jak również filmu prezentującego w akcji nasz przyszły wehikuł. Nie zabrakło oczywiście miejsca na podstawowe informacje na temat OutRun 2006: Coast 2 Coast, wyjaśniające m.in. tryby rozgrywki i specjalne premie przygotowane z myślą o najlepszych kierowcach. W odosobnionym dziale znajdziemy ponadto przegląd wszystkich modeli Ferrari dostępnych w programie.

To jednak nic w porównaniu z tym co już wkrótce zaserwują nam twórcy gry. Jeżeli jesteś Europejczykiem, a zdaje się, że w tym przypadku Polacy też należą do tej rodziny, to masz szanse na wygranie wartościowego upominku. Jedyne co należy zrobić, to wysłac twórcom gry zdjęcie przedstawiające siebie podczas wychylania się przez okno samochodu podczas jazdy. Za zajęcie pierwszego miejsca przewidziano automat z grą OutRun 2 SP (widoczny poniżej) wydany przez SEGĘ w 2004 roku. Więcej szczegółów na podanej stronie.

Program przygotowywany jest z myślą o komputerach PC oraz konsolach: PlayStation 2, PlayStation Portable i Xbox. Niewiadomo kiedy OutRun 2006: Coast 2 Coast zadebiutuje w naszym kraju.

Ruszyła oficjalna strona OutRun 2006: Coast 2 Coast - ilustracja #2

OutRun 2006: Coast 2 Coast to wirtualna gra wyścigowa, powstająca z okazji dwudziestolecia pamiętnej serii. Cykl zapoczątkowany został w 1986 roku na salonowych automatach zręcznościowych dzięki wysiłkom słynnego japońskiego twórcy elektroniczno-rozrywkowego nazwiskiem Yu Suzuki.

Zgodnie z tradycją developerzy przygotowują nam rozgrywkę niekoniecznie realistyczną, ale na pewno dającą mnóstwo radości. Ponownie postarano się o uzyskanie ekskluzywnej licencji firmy Ferrari, co zaowocowało zaimplementowaniem do programu nowoczesnej sylwetki F430, czy też klasycznych kształtów modelu Superamerica z lat sześćdziesiątych XX wieku.

Do naszej dyspozycji oddanych zostanie łącznie trzydzieści etapów, zlokalizowanych w ramach szeregu odmiennych środowisk graficznych (np. nadmorski krajobraz z piaszczystymi plażami i palmami lub asfaltowa nitka wijąca się wśród ośnieżonych górskich szczytów).

Ruszyła oficjalna strona OutRun 2006: Coast 2 Coast - ilustracja #3
Ruszyła oficjalna strona OutRun 2006: Coast 2 Coast - ilustracja #4

Wszystkie niezbędne informacje na temat gry, znajdziesz w naszej Encyklopedii.