Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 lutego 2006, 12:15

autor: ComCo

Galactic Civilizations II: Dread Lords przed premierą w edycji kolekcjonerskiej

Kiedy ostatnio pisaliśmy o Galactic Civilizations II: DreadLords, zespół Stardock Systems wyznaczył europejską datę premiery na 22 lutego bieżącego roku. Tymczasem, wszystkie osoby, które zdecydują się zamówić grę przed oficjalnym debiutem otrzymają jej specjalną edycję kolekcjonerską.

Kiedy ostatnio pisaliśmy o Galactic Civilizations II: Dread Lords, zespół Stardock Systems wyznaczył europejską datę premiery na 22 lutego bieżącego roku. Tymczasem, wszystkie osoby, które zdecydują się zamówić grę przed oficjalnym debiutem otrzymają jej specjalną edycję kolekcjonerską.

Unikatowy zestaw będzie charakteryzował się przede wszystkim innym opakowaniem i ma zawierać plakat z drzewem technologicznym z gry, dodatkowe części do statków kosmicznych obecnych w programie, a także unikatowy schemat pulpitu (skin WindowBlinds, ikony, kursory, ekran logowania). Przedpremierowe zamówienia na Galactic Civilizations II: Dread Lords Collector's Edition można składać tutaj.

Galactic Civilizations II: Dread Lords przed premierą w edycji kolekcjonerskiej - ilustracja #1

Galactic Civilizations II to kolejna odsłona znakomitej strategii turowej. W porównaniu z poprzednikiem zmianie uległ silnik graficzny, który teraz jest w pełni trójwymiarowy. Wpłynęło to znacząco na polepszenie grafiki, a także umożliwiło przedstawienie występujących w grze obiektów w 3D. Możliwe jest także korzystanie z zooma oraz kilku różnych widoków.

Akcja gry została umieszczona niedługo po wydarzeniach przedstawionych w dodatku Altarian Prophecy. Gracz wciela się w postać przywódcy Zjednoczonej Ziemi w wieku 23. Imperium Drengin powoli lecz systematycznie prowadzi podbój galaktyki. W pewnym momencie, zupełnie przypadkowo, odkrywa prawdę o losie Prekursorów, rasy „super istnień”, która zamieszkiwała kosmos w zamierzchłych czasach. Rasa Prekursorów, znana jako Dread Lords, staje się największym zagrożeniem dla wszystkich cywilizacji. Imperium Drengin i jego sprzymierzeńcy stają do walki z Dread Lords, natomiast ludzkość musi się zjednoczyć i stawić czoła zwycięzcy tej wojny.

Więcej informacji dotyczących opisywanego programu znajdziecie na łamach Encyklopedii GRY-OnLine.