Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 4 lutego 2006

MotoGP '06 zadebiutuje w maju
MotoGP '06 zadebiutuje w maju

Krystian Smoszna, 4 lutego 2006, 17:16

MotoGP ’06 – kolejna odsłona popularnego cyklu wyścigów motocyklowych i zarazem pierwsza produkcja z tej serii, która jest tworzona tylko i wyłącznie z myślą o konsoli Xbox 360 – zaliczyła niewielkie opóźnienie...

Kolejne informacje dotyczące LEGO Star Wars 2
Kolejne informacje dotyczące LEGO Star Wars 2

Krystian Smoszna, 4 lutego 2006, 15:51

W Internecie pojawiły się kolejne plotki dotyczące kontynuacji gry LEGO Star Wars. Tym razem o trwających cały czas pracach nad programem poinformował serwis IGN. Mimo, iż wieść ta nie została oficjalnie potwierdzona przez głównych zainteresowanych, możemy spokojnie dać jej wiarę.

S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl i Supreme Commander dopiero w przyszłym roku
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl i Supreme Commander dopiero w przyszłym roku

Krystian Smoszna, 4 lutego 2006, 15:13

Firma GSC Game World wystawia fanów projektu o nazwie S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl na ciężką próbę. Niby wszystko idzie zgodnie z planem, ale wciąż nie mamy pojęcia, kiedy autorzy zamierzają zakończyć prace. Dziś wiemy już oficjalnie, że nie nastąpi to szybko. Wielce oczekiwana strzelanina, na pewno nie zadebiutuje na rynku w bieżącym roku kalendarzowym.

Atlus zapowiada Yggdra Union

Jiker, 4 lutego 2006, 14:17

Posiadacze GBA będący fanami strategiczny gier fabularnych uzyskali kolejny powód, dla którego nie powinni jeszcze co najmniej przez kilka miesięcy pozbywać się swych przenośnych konsol. Atlus U.S.A. zapowiedział bowiem grę wzbogacającą całkiem pokaźną bibliotekę tego typu pozycji. Jej tytuł brzmi Yggdra Union.

Rockstar Games zapowiada Midnight Club 3: DUB Edition Remix

Jiker, 4 lutego 2006, 11:16

Dla fanów serii wyścigowej Midnight Club mamy dzisiaj stosunkowo ciekawe informacje. Mianowicie, dotarły do nas wieści o planowym wydaniu usprawnionej wersji Midnight Club 3: DUB Edition, która ukaże się pod niemal identycznym tytułem, tyle że z dodatkowym przyrostkiem Remix.

Europejska data premiery Championship Manager 2006

Jiker, 4 lutego 2006, 10:42

Poznaliśmy wreszcie oficjalną datę premiery gry Championship Manager 2006 w wersji na komputery osobiste. Jak poinformował nas brytyjski wydawca, firma Eidos, gra ukaże się na rynku europejski w dniu 31 marca 2006 roku.