Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 6 lutego 2006

Poradnik: Lula 3D

Redakcja GRYOnline.pl, 6 lutego 2006, 17:00

Poradnik do gry Lula 3D zawiera pełny opis przejścia tej erotycznej przygodówki z elementami zręcznościowymi. Jest tu także lista miejsc z „zakochanymi” parami, w których będziemy świadkami scen szczególnie miłych dla (męskiego) oka.

Blizzard i 1500 serwerów AMD Opteron

Przemysław Bartula, 6 lutego 2006, 14:54

Nie milkną szepty wokół Blizzarda związane z plotkami dotyczącymi trzeciej części serii Diablo, jak również zawartości dodatku do World of Warcraft o podtytule The Burning Crusade. Raz po raz „ktoś” dolewa przysłowiowej oliwy do ognia jakąś plotką czy spekulacją. Mieliśmy już dzisiaj ostre zwierzenia Stephena Glickera, a teraz dołączają do niego: prezes VoodooPC i redaktor DailyTech.

R.O.S.E. Online i The Legend of Mir 3 nie dla Europejczyków
R.O.S.E. Online i The Legend of Mir 3 nie dla Europejczyków

Daniel Kazek, 6 lutego 2006, 14:15

Nie ułożyła się współpraca twórców R.O.S.E. Online z firmą GamesRouter. Jak poinformowało studio Gravity Interactive, już wkrótce do europejskiego wydawcy wysłane zostanie stosowne zawiadomienie, informujące o unieważnieniu umowy.

Bono z U2 zainteresowany przejęciem firmy Take 2 Interactive

Krystian Smoszna, 6 lutego 2006, 13:37

Wygląda na to, że plotka z ubiegłego tygodnia o przejęciu firmy Take 2 Interactive, znajduje swoje potwierdzenie w rzeczywistości. Według informacji udzielonych na łamach magazynu New York Post, do przejęcia koncernu szykuje się spółka Elevation Partners, której współwłaścicielem jest m.in. Bono z rockowej grupy U2.

Nakieruj komórkę na stopę i wykonuj „jedenastki”– nowy projekt firmy Siemens
Nakieruj komórkę na stopę i wykonuj „jedenastki”– nowy projekt firmy Siemens

Krzysztof Bartnik, 6 lutego 2006, 12:00

Do tegorocznych Mistrzostw Świata w piłce nożnej pozostało jeszcze trochę czasu - boiskowe zmagania rozpoczną się 9 czerwca. Jak się okazało, do mundialu w Niemczech przygotowują się nie tylko poszczególne reprezentacje narodowe, lecz również firma Siemens, która zamierza wypuścić na telefony komórkowe całkiem innowacyjną grę.

Sony pracuje nad nową wersją firmware oraz nad modułem GPS

Piotr Doroń, 6 lutego 2006, 11:53

Zgodnie z tym, co można wyczytać w najnowszym numerze magazynu PSM, Sony pracuje aktualnie nad nową wersją firmware’u dla przenośnej konsoli PSP, który miałby umożliwiać użytkownikom tego sprzętu m.in. odbieranie i wysyłanie poczty elektronicznej oraz nad specjalnym modułem GPS, którego premiera miałaby nastąpić jeszcze w tym roku.

Prawda w oczy kole? – Sony zwolniło „rozgadanego” pracownika

Karolina Talaga, 6 lutego 2006, 11:48

W połowie stycznia pisaliśmy o przemyśleniach Josha Robinsona, pracownika Sony na temat konsoli PlayStation 3, którymi ów pan podzielił się z internautami. Rzeczony komentarz nie spodobał się szefostwu Sony, które zażądało zdjęcia postu Robinsona z serwisu, na łamach którego został opublikowany. Jednak to nie koniec tej historii...

Diablo III od czterech lat w produkcji?
Diablo III od czterech lat w produkcji?

Krystian Smoszna, 6 lutego 2006, 11:11

W piątek informowaliśmy Was o ogłoszeniach opublikowanych przez firmę Blizzard, która rozpoczęła poszukiwania pracowników do nowej, niezapowiedzianej jeszcze produkcji na PC. Temat ten wywołał w środowisku graczy spore poruszenie, głównie dlatego, iż może dotyczyć on Diablo III. Nie jesteśmy w stanie określić w jakim stopniu taki scenariusz jest realny, niemniej dotarliśmy do kolejnych plotek, które rzucają nowe światło na całą sprawę.

Tajemniczy projekt Digital Illusions i Electronic Arts przeniesiony na konsole nowej generacji

Daniel Kazek, 6 lutego 2006, 11:05

W październiku ubiegłego roku pisaliśmy o umowie licencyjnej jaką podpisał koncern Electronic Arts ze studiem Digital Illusions. Współpraca przewidywała wydanie na przełomie roku 2006 i 2007 tajemniczej gry akcji. Dzisiaj wiemy już odrobinę więcej, choć owe doniesienia z pewnością zmartwią posiadaczy PlayStation 2 oraz Xboxa.

X-Men 3 – pierwsze screeny i nowe informacje
X-Men 3 – pierwsze screeny i nowe informacje

Karolina Talaga, 6 lutego 2006, 10:01

O powstawaniu kolejnej gry z serii X-Men po raz pierwszy informowaliśmy Was w grudniu zeszłego roku. Wówczas nie znaliśmy zbyt wielu szczegółów na temat wspomnianej kontynuacji. Dziś wiemy już, że jej tytuł będzie brzmieć X-Men 3: The Official Game. Program ukaże się w wersji PC oraz na konsole PlayStation 2, Xbox, Xbox 360, GameCube, GameBoy Advance oraz Nintendo DS.

Soundtrack z Thief: Deadly Shadows udostępniony za darmo
Soundtrack z Thief: Deadly Shadows udostępniony za darmo

Krystian Smoszna, 6 lutego 2006, 09:56

W ubiegłą środę, na forum serwisu Through the Looking Glass pojawił się post od anonimowego użytkownika, która podaje się za byłego pracownika firmy Ion Storm. Nie byłoby w tym zapewne nic nadzwyczajnego, gdyby nie prezent, jaki ów osobnik postanowił przygotować pozostałym bywalcom forum. Jest nim zestaw plików w formacie mp3 ze ścieżką dźwiękową do gry Thief: Deadly Shadows.

James Cameron o swojej grze MMO

Przemysław Bartula, 6 lutego 2006, 09:32

James Cameron, twórca takich przebojów kinowych jak Titanic, czy Terminator, zdradził w wywiadzie dla magazynu BusinessWeek, iż zamierza stworzyć grę MMO opartą na motywach jednego z jego przyszłych filmów - Project 880. Warto dodać, że nie jest to pierwsza tego rodzaju inicjatywa Camerona, gdyż całkiem niedawno przedstawił swoje plany dotyczące gry na Xboxa 360, opartej na innym, powstającym właśnie obrazie - Battle Angel.