Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 lutego 2006, 10:01

autor: Krooliq

X-Men 3 – pierwsze screeny i nowe informacje

O powstawaniu kolejnej gry z serii X-Men po raz pierwszy informowaliśmy Was w grudniu zeszłego roku. Wówczas nie znaliśmy zbyt wielu szczegółów na temat wspomnianej kontynuacji. Dziś wiemy już, że jej tytuł będzie brzmieć X-Men 3: The Official Game. Program ukaże się w wersji PC oraz na konsole PlayStation 2, Xbox, Xbox 360, GameCube, GameBoy Advance oraz Nintendo DS.

O powstawaniu kolejnej gry z serii X-Men po raz pierwszy informowaliśmy Was w grudniu zeszłego roku. Wówczas nie znaliśmy zbyt wielu szczegółów na temat wspomnianej kontynuacji. Dziś wiemy już, że jej tytuł będzie brzmieć X-Men 3: The Official Game. Program ukaże się w wersji PC oraz na konsole PlayStation 2, Xbox, Xbox 360, GameCube, GameBoy Advance oraz Nintendo DS, a jego debiut rynkowy zaplanowano na maj bieżącego roku.

Fabuła X-Men 3: The Official Game zostanie oparta o nadchodzący obraz kinowy, pt. X-Men: The Last Stand, którego światowa premiera odbędzie się 24 maja tego roku, a polska – dwa dni później.

Osadzona w perspektywie trzeciej osoby gra akcji, pozwoli wcielić się w rolę Icemana, Wolverine’a lub Nightcrawlera. Autorami growego scenariusza są Zak Penn oraz Chris Claremont. Ten drugi pan w dużej mierze przyczynił się do sukcesu grupy mutantów na rynku komiksów. Przypomnijmy, że tworzył opowieści o grupie X na przełomie lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych.

Poniżej przedstawiamy kilka pierwszych screenshotów z omawianej produkcji, natomiast więcej obrazków znajdziecie pod tym adresem.

X-Men 3 – pierwsze screeny i nowe informacje - ilustracja #1
X-Men 3 – pierwsze screeny i nowe informacje - ilustracja #2
X-Men 3 – pierwsze screeny i nowe informacje - ilustracja #3
X-Men 3 – pierwsze screeny i nowe informacje - ilustracja #4
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

X-Men Legends II: Rise of Apocalypse

X-Men Legends II: Rise of Apocalypse