Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Najpopularniejsze Wiadomości GRYOnline.pl luty 2006

The Elder Scrolls IV: Oblivion – wymagania sprzętowe
The Elder Scrolls IV: Oblivion – wymagania sprzętowe

Krooliq, 2 lutego 2006, 11:15

Firma Bethesda uaktualniła właśnie oficjalną stronę gry The Elder Scrolls IV: Oblivion i opublikowało specyfikację komputera, który powinien poradzić sobie z czwartą odsłoną tej popularnej serii cRPG.

Pierwsze zdjęcia z filmu World of WarCraft: The Movie!
Pierwsze zdjęcia z filmu World of WarCraft: The Movie!

Krystian Smoszna, 2 lutego 2006, 10:28

W listopadzie ubiegłego roku Mike Morhaime z Blizzard Entertainment zwierzył się z jednym wywiadów, że marzy o zobaczeniu filmu, stworzonego na podstawie którejś z gier jego firmy. Wszystko wskazuje na to, że wkrótce będzie miał okazję do zweryfikowania poglądów, gdyż jeden z takich obrazów właśnie powstaje. Tworzą go Chińczycy, a jego tytuł to... World of WarCraft: The Movie.

Diablo III od czterech lat w produkcji?
Diablo III od czterech lat w produkcji?

Krystian Smoszna, 6 lutego 2006, 11:11

W piątek informowaliśmy Was o ogłoszeniach opublikowanych przez firmę Blizzard, która rozpoczęła poszukiwania pracowników do nowej, niezapowiedzianej jeszcze produkcji na PC. Temat ten wywołał w środowisku graczy spore poruszenie, głównie dlatego, iż może dotyczyć on Diablo III. Nie jesteśmy w stanie określić w jakim stopniu taki scenariusz jest realny, niemniej dotarliśmy do kolejnych plotek, które rzucają nowe światło na całą sprawę.

Poradnik: Lula 3D

Redakcja GRYOnline.pl, 6 lutego 2006, 17:00

Poradnik do gry Lula 3D zawiera pełny opis przejścia tej erotycznej przygodówki z elementami zręcznościowymi. Jest tu także lista miejsc z „zakochanymi” parami, w których będziemy świadkami scen szczególnie miłych dla (męskiego) oka.

Chcesz zagrać w Freelancer 2 – podpisz petycję
Chcesz zagrać w Freelancer 2 – podpisz petycję

Krooliq, 17 lutego 2006, 11:13

Symulator kosmiczny o nazwie Freelancer, stworzony przez nieistniejący już zespół developerski Digital Anvil, swoją premierę miał w marcu 2003 roku. Okazuje się jednak, że produkcja ta utkwiła mocno w pamięci graczy, którzy teraz postanowili spróbować nakłonić koncern Microsoft do rozpoczęcia prac nad kontynuacją gry.

Poradnik: Prince of Persia: The Two Thrones

Redakcja GRYOnline.pl, 8 lutego 2006, 18:57

Kompendium wiedzy o Prince of Persia: The Two Thrones zawiera dokładny opis przejścia wszystkich etapów gry, prezentuje dostępną broń i przeciwników, zapoznaje z magicznymi mocami oraz ukrytymi bonusami.

Umarła Stargate SG-1: The Alliance, niech żyje Stargate Worlds
Umarła Stargate SG-1: The Alliance, niech żyje Stargate Worlds

Elrond, 1 lutego 2006, 10:14

Dla fanów, którzy wylewają krokodyle łzy nad wycofaną z produkcji grą Stargate SG-1: The Alliance, nawiązującą do niezwykle popularnego serialu S-F, pewien rodzaj chusteczki na ich otarcie proponuje firma Cheyenne Mountain Entertainment. Otóż przedstawiciele tego studia developerskiego poinformowali o pracach nad grą z rodzaju MMORPG, Stargate Worlds, osadzoną właśnie w uniwersum Gwiezdnych Wrót!

UbiSoft opublikuje Resident Evil 4, Devil May Cry 3 i Onimusha 3 na PC
UbiSoft opublikuje Resident Evil 4, Devil May Cry 3 i Onimusha 3 na PC

Krystian Smoszna, 2 lutego 2006, 06:59

Jeszcze tydzień temu wiadomość tą mogliśmy traktować w kategorii plotki, dziś przyszedł czas na oficjalne potwierdzenie. Resident Evil 4 – twór firmy Capcom, który podbił serca posiadaczy konsol GameCube oraz PlayStation 2 – doczeka się konwersji na PC. Wydaniem programu, jak również dwóch innych hitów rodem z Japonii, zajmie się doskonale Wam znany koncern UbiSoft!

Nowy emulator Sega Dreamcast na PC

maciek_ssi, 20 lutego 2006, 15:18

Nie oszukujmy się - Sega Dreamcast to konsola, która odniosła niewielki sukces na rynku. Niestety, nawet doskonałe pozycje, jakie ukazywały się na Dreamcasta nie utrzymały przy „życiu” tej całkiem niezłej maszyny. Fanów konsoli z pewnością nie brakuje, dlatego też Sega niedawno rozpoczęła powtórną sprzedaż używanych konsol. Nawet jeśli nie możemy zamówić Dreamcasta z Japonii, to zawsze alternatywą pozostaje emulacja konsoli na PC.

Demo Call of Duty 2 do pobrania przez usługę Xbox Live

Jiker, 25 lutego 2006, 09:00

Interesująca wiadomość dla wszystkich posiadaczy podłączonej do Internetu konsoli Xbox 360. Firmy Activision oraz Infinity Ward zdecydowały się udostępnić, za pośrednictwem usługi Xbox Live, wersję demonstracyjną gry Call of Duty 2.

Znamy nazwisko nowej modelki, która wcieli się w rolę Lary Croft
Znamy nazwisko nowej modelki, która wcieli się w rolę Lary Croft

Krystian Smoszna, 15 lutego 2006, 12:29

Gdy gra Tomb Raider zyskała ogromną popularność na całym świecie, przedstawiciele firmy Eidos wpadli na pomysł, aby wszelkie działania promocyjne związane z wydaniem kolejnych odsłon cyklu, ubarwiać pojawianiem się modelki, mającej być odpowiednikiem wirtualnej Lary Croft. Od kilku lat z rolą tą utożsamiana była niesłusznie Angelina Jolie. Dziś poznaliśmy nazwisko modelki, która weźmie udział tylko i wyłącznie w promocji gier.

Star Wars: Empire at War - polska premiera

Michał Bobrowski, 24 lutego 2006, 10:11

Na rodzime półki sklepowe dotarł najnowszy produkt programistów z Petroglyph osadzony w klimatach Star Wars. Mowa oczywiście o grze strategicznej Star Wars: Empire at War.

Branża porno przeciwko Grand Theft Auto

maciek_ssi, 15 lutego 2006, 14:08

Twórcy GTA: San Andreas nie mają łatwego życia. Po niezwykłych „przebojach” związanych z modem Hot Coffee, przyszła kolej na następne oskarżenie. Tym razem ze strony dwóch organizacji: jedna zajmuje się ochroną praw pewnej grupy społecznej, natomiast druga monitoruje media pod kątem szkodliwości dla rodzin i dzieci.

Indianie bojkotują grę Gun
Indianie bojkotują grę Gun

Krystian Smoszna, 2 lutego 2006, 14:17

Grand Theft Auto na Dzikim Zachodzie, czyli gra Gun firmy Neversoft Entertainment ma małe kłopoty z Indianami. Potomkowie rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej są bardzo niezadowoleni z tego, w jaki sposób przedstawiono ich wirtualnych pobratymców w programie i nawołują do jego bojkotu.

Myśli nieprzemyślane - Wojny w Niemczech
Myśli nieprzemyślane - Wojny w Niemczech

Redakcja GRYOnline.pl, 24 lutego 2006, 18:32

"Będzie ćśśś! linia frontu i zwalczające się organizacje. Będą zarąbiaste, wytrzeszcz gał możliwy, lokacje świadczące o nietrywialnej wyobraźni projektantów".

Command & Conquer: The First Decade już na rynku amerykańskim, a od 17 lutego w Polsce!
Command & Conquer: The First Decade już na rynku amerykańskim, a od 17 lutego w Polsce!

Krystian Smoszna, 7 lutego 2006, 10:53

Koncern Electronic Arts przygotował dla wszystkich fanów cyklu Command & Conquer nie lada gratkę – zestaw The First Decade, który podsumowuje i zbiera w jednym opakowaniu wszystkie tytuły z serii, jakie pojawiły się na rynku w ciągu dziesięciu lat. Ta jedyna w swoim rodzaju kompilacja właśnie zadebiutowała w Stanach Zjednoczonych.

Legends nowym tytułem z cyklu Stronghold
Legends nowym tytułem z cyklu Stronghold

Krystian Smoszna, 14 lutego 2006, 08:22

Firma 2K Games opublikowała wczoraj oficjalne oświadczenie prasowe, w którym zapowiedziała nową grę z serii Stronghold, noszącą podtytuł Legends. Program trafi na rynek jesienią bieżącego roku, a za jego produkcję odpowiadać będzie znane już doskonale studio FireFly.

Konkurs Grand Theft Auto: San Andreas - gra za friko!
Konkurs Grand Theft Auto: San Andreas - gra za friko!

Solnica, 20 lutego 2006, 11:53

Kolejny konkurs z serii „gra za friko” i kolejna ciekawa nagroda do wygrania, którą tym razem jest prawdziwy hit, a mianowicie Grand Theft Auto: San Andreas. Reguły zabawy wciąż te same - jeden mail i odrobina szczęścia wystarczą, aby przesyłka z nagrodą trafiła właśnie do was.

Gothic ponownie na rynku?

Elrond, 10 lutego 2006, 14:02

Tak, tak drodzy czytelnicy, brak jakiejkolwiek cyfry przy nazwie gry jest nieprzypadkowy - chodzi o pierwszą grę z serii, która może ponownie zagościć na rynku. Takie plany ujawnił pan Michael Ruve, prezes zarządu Piranha Bytes, podczas odpowiadania na pytania związane z najnowszą pozycją sagi, Gothic III.

Microsoft oficjalnie zapowiedział konwersję Halo 2 na PC
Microsoft oficjalnie zapowiedział konwersję Halo 2 na PC

Krystian Smoszna, 10 lutego 2006, 09:01

Halo 2 – wielki hit z 2004 roku, przestaje być ekskluzywnym tytułem w katalogu gier przeznaczonych na konsolę Xbox. Koncern Microsoft potwierdził w wystosowanym wczoraj oficjalnym oświadczeniu prasowym, że już wkrótce programem tym będą cieszyć się również PeCetowcy. Tym samym potwierdziły się wcześniejsze plotki, mówiące o planach konwersji wspomnianej wyżej produkcji.