Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 lutego 2006, 10:11

Star Wars: Empire at War - polska premiera

Na rodzime półki sklepowe dotarł najnowszy produkt programistów z Petroglyph osadzony w klimatach Star Wars. Mowa oczywiście o grze strategicznej Star Wars: Empire at War.

Na rodzime półki sklepowe dotarł najnowszy produkt programistów z Petroglyph osadzony w klimatach Star Wars. Mowa oczywiście o grze strategicznej Star Wars: Empire at War. Na ten tytuł warto zwrócić uwagę przynajmniej z dwóch powodów:

  • Nasza redakcja już od dłuższego czasu miała możliwość poznawać sekrety tej gry. To, co w olbrzymim skrócie już teraz mogę zasygnalizować to fakt, że wreszcie po czasach Force Commandera i Battlegrounda doczekaliśmy się naprawdę niezłego gwiezdno-wojennego RTS-a. Więcej szczegółów przedstawimy Wam w naszej recenzji, która pojawi się na GOL-u w przyszłym tygodniu.
  • Jak część z Was zapewne pamięta, prawie zawsze do tej pory gry ze znaczkiem Lucasarts trafiały do naszych sklepów z dość zaporową ceną 169 PLN. Tym razem, dzięki przygotowaniu pełnej polskiej wersji, sugerowana cena detaliczna Star Wars: Empire at War została sprowadzona do rozsądnego poziomu 99,90 PLN (tym samym w niektórych marketach nietrudno będzie znaleźć grę w promocyjnej cenie, niższej o dodatkowe 10-20 PLN).