Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 20 lutego 2006

EMPiK - Top Lista nr 7 (20/02/06)

Krooliq, 20 lutego 2006, 17:11

Jak co tydzień, zapraszamy Was do zapoznania się z EMPiKOwą listę TOP 10, czyli zestawieniem najlepiej sprzedających się gier na platformę PC i PS2. Powstała ona w oparciu o dane zebrane w okresie od 13.02.2006 do 19.02.2006 w 75 salonach wyżej wymienionej sieci.

Nowy emulator Sega Dreamcast na PC

maciek_ssi, 20 lutego 2006, 15:18

Nie oszukujmy się - Sega Dreamcast to konsola, która odniosła niewielki sukces na rynku. Niestety, nawet doskonałe pozycje, jakie ukazywały się na Dreamcasta nie utrzymały przy „życiu” tej całkiem niezłej maszyny. Fanów konsoli z pewnością nie brakuje, dlatego też Sega niedawno rozpoczęła powtórną sprzedaż używanych konsol. Nawet jeśli nie możemy zamówić Dreamcasta z Japonii, to zawsze alternatywą pozostaje emulacja konsoli na PC.

Powstanie karcianka oparta o grę Heroes of Might & Magic V
Powstanie karcianka oparta o grę Heroes of Might & Magic V

Krystian Smoszna, 20 lutego 2006, 13:48

Na początku stycznia bieżącego roku informowaliśmy Was o konkursie zorganizowanym przez firmę Nival Interactive, którego celem było stworzenie nowego zamku w grze Heroes of Might & Magic V. Z racji tego, że w zabawie mogli wziąć udział tylko i wyłącznie ludzie władający językiem rosyjskim, z podobną inicjatywą wystartował serwis Age of Heroes.

Rynek filmów na UMD ma się coraz gorzej
Rynek filmów na UMD ma się coraz gorzej

ComCo, 20 lutego 2006, 13:25

Filmy na dyskach UMD mają się lepiej, niż dobrze - dotychczas tylko takie informacje napływały do nas z każdej strony. Na ten format szybko rzucili się producenci z Hollywood, wyniki sprzedaży również były bardzo zadowalające. Zdawało się, że wszystko idzie we właściwym kierunku. Aż do teraz.

Power Stone powraca w wersji PSP
Power Stone powraca w wersji PSP

Thorwalian, 20 lutego 2006, 13:16

Posiadacze konsoli Sega Dreamcast, powinni pamiętać powstałą na przełomie wieków dwuczęściową serię Power Stone. Jeżeli jednak nie dane Wam było zapoznać się z tym tytułem, już wkrótce nadarzy się okazja na odrobienie tak poważnych zaległości. Choć tym razem trzeba będzie uzbroić się w PlayStation Portable, gdyż koncern Capcom zaanonsował na tego handhelda Power Stone Collection.

Koniec Dual Screen bliski?

Elrond, 20 lutego 2006, 13:05

W okolicach jesieni tego roku Nintendo zaprzestanie produkcji obecnej konsoli Dual Screen i zastąpi ją nową wersją handhelda, Lite. Informacja ta pochodzi bezpośrednio od Reggiego Fils-Aime, wiceprezesa amerykańskiego oddziału firmy. W wywiadzie udzielonym w programie Game Heads stacji Spike TV, Fils-Aime potwierdził, iż oryginalny DS będzie sprzedawany jeszcze do sierpnia lub września.

Eragon na ekranach komputerów

Krooliq, 20 lutego 2006, 12:32

Na łamach najnowszego numeru magazynu Game Informer ujawniono, że firma VUGames zajmie się wydaniem gry, której fabuła zostanie oparta o nadchodzący obraz kinowy, pt. Eragon.

Pierwsze screeny z Winning Eleven na Dual Screen
Pierwsze screeny z Winning Eleven na Dual Screen

maciek_ssi, 20 lutego 2006, 12:02

Kilka dni temu pisaliśmy, że w słynna seria Winning Eleven ze studia Konami Computer Entertainment Tokio ukaże się w wersji na Dual Screena. Gra zapowiadana była już od jakiegoś czasu, ale konkretnej daty premiery nie znaliśmy. Obecnie wiemy nieco więcej – gra ukaże się w przeciągu kilku miesięcy. Mamy także dla Was screeny do zaprezentowania.

Konkurs Grand Theft Auto: San Andreas - gra za friko!
Konkurs Grand Theft Auto: San Andreas - gra za friko!

Solnica, 20 lutego 2006, 11:53

Kolejny konkurs z serii „gra za friko” i kolejna ciekawa nagroda do wygrania, którą tym razem jest prawdziwy hit, a mianowicie Grand Theft Auto: San Andreas. Reguły zabawy wciąż te same - jeden mail i odrobina szczęścia wystarczą, aby przesyłka z nagrodą trafiła właśnie do was.

Oficjalna strona Ford Street Racing
Oficjalna strona Ford Street Racing

Thorwalian, 20 lutego 2006, 10:45

Wszystkich miłośników motoryzacji oczekujących na najnowszy produkt studia RazorWorks - Ford Street Racing, powinien zainteresować fakt, że w sieci pojawiła się już w pełni profesjonalna witryna poświęcona tej grze.

Znamy szczegóły fabuły gry BioShock

Krystian Smoszna, 20 lutego 2006, 09:50

Wczoraj na łamach naszego serwisu pojawiła się wiadomość, w której poruszyliśmy temat gry Stranglehold. Skąpe wieści dotyczące tego programu zaczerpnięte zostały z magazynu Game Informer. Okazuje się, że w tym samym numerze czasopisma pojawiły się również wieści dotyczące fabuły programu o nazwie BioShock – uważanego za następcę świetnego cyklu System Shock.

King Kong doczeka się sequela?
King Kong doczeka się sequela?

Krystian Smoszna, 20 lutego 2006, 08:45

W miniony czwartek na łamach serwisu Yahoo! Games pojawił się kolejny odcinek cyklu artykułów o nazwie Hollywood Byte, w których redaktor John Gaudiosi przygląda się związkom gier video z filmem. Do rozmowy zaproszony został tym razem nie byle kto, bo Peter Jackson, a jej głównym tematem był oczywiście produkt firmy Ubisoft – King Kong.