Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 lutego 2006, 17:11

autor: Krooliq

EMPiK - Top Lista nr 7 (20/02/06)

Jak co tydzień, zapraszamy Was do zapoznania się z EMPiKOwą listę TOP 10, czyli zestawieniem najlepiej sprzedających się gier na platformę PC i PS2. Powstała ona w oparciu o dane zebrane w okresie od 13.02.2006 do 19.02.2006 w 75 salonach wyżej wymienionej sieci.

Jak co tydzień, zapraszamy Was do zapoznania się z EMPiKOwą listą TOP 10, czyli zestawieniem najlepiej sprzedających się gier na platformę PC i PS2. Powstała ona w oparciu o dane zebrane w okresie od 13.02.2006 do 19.02.2006 w 75 salonach wyżej wymienionej sieci.

Rozpoczynamy tradycyjnie od komputerów osobistych. Tutaj, trwa zacięta walka między faworytami ostatnich kilku tygodni, mianowicie Opowieściami z Narni oraz Call of Duty 2 – tym razem zwyciężyła Narnia, spychając drugi z wymienionych tytułów na drugą lokatę. W tym notowaniu mamy jedną nowość – na miejscu siódmym zadebiutował produkt o nazwie The Movies. Ponadto do czołówki powróciły takie produkcje, jak: Harry Potter i Więzień Azkabanu oraz The Sims 2: Nocne Życie. Natomiast Diablo 2 + Lord of Destruction oraz Edycja Deluxe gry Call of Duty utrzymały swoją zeszłotygodniową pozycję. Poza tym Medal of Honor: AA War Chest i Need for Speed: Underground 2 wspięły się do góry, a Age of Empires 3 poleciało w dół.

Opowieści z Narni

Call of Duty 2

Diablo 2 + Lord of Destruction

Medal of Honor: Allied Assault War Chest

Need for Speed: Underground 2

Call of Duty: Deluxe Edition

The Movies

Harry Potter i Więzień Azkabanu

The Sims 2: Nocne Życie

Age of Empires 3

W konsolach natomiast ponownie zwyciężyła gra Tekken 5. Do góry pną się takie tytuły, jak: Need for Speed: Most Wanted, FIFA 06, Medal of Honor: Frontline, zaś Trzecia Era Władcy Pierścieni oraz drugi produkt z serii Medal of HonorRising Sun pozostały na swoich miejscach z zeszłego tygodnia. Pozostałe tytuły natomiast zaliczyły spadki.

Tekken 5

Need for Speed: Most Wanted

FIFA 06

Need for Speed: Underground 2

Władca Pierścieni: Trzecia Era

Burnout 3: Takedown

Medal of Honor: Rising Sun

Medal of Honor: Frontline

Harry Potter i Więzień Azkabanu

Final Fantasy X-2