Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS3GCNXBOXPS2
Okładka Medal of Honor: Frontline (PS2)
OkładkaMedal of Honor: Frontline (PS2)

Medal of Honor: Frontline

Kontynuacja zapoczątkowanej na konsoli PlayStation serii wojennych strzelanin FPP, uważanej za pierwowzór konkurencyjnego cyklu Call of Duty.

Akcji | FPP | II wojna światowa | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Medal of Honor: Frontline Premiera

28maj2002

PS2

7lis2002

XBOX GCN

12paź2010

PS3

Medal of Honor: Frontline zabierze Cię w najgorętsze miejsca II wojny światowej. Jako amerykański żołnierz, Jimmy Patterson, weźmiesz udział w niezwykle efektownym desancie na plażę Omaha w Normandii, zwiedzisz wnętrza u-boota (niemieckiej łodzi podwodnej), stoczysz walkę o strategicznie położony most Nijmengen, by w końcu porwać prototypowy niemiecki samolot, mogący zmienić losy wojny.

Programiści podczas produkcji gry zatrudnili prawdziwych znawców sztuki wojskowej, co przejawia się w bardzo pozytywny sposób w odbiorze gry. Będziecie mieli wrażenie, jakbyście byli na planie Szeregowca Ryana, który był jedną z największych inspiracji autorów. Dzięki temu czujemy się, jakbyśmy naprawdę brali udział w wojennym piekle. Odgłosy broni są bardzo realistyczne, przeciwnicy potrafią ukrywać się, odrzucać granaty, ale cala magia tego tytułu kryje się w sposobie poprowadzenia misji. Autorzy zadbali o interesujące projekty poziomów i umieszczenie w nich iście filmowych scen akcji. Będziemy świadkami bombardowań, walki ramię w ramię z towarzyszami broni, znajdziemy się też w lokalu pełnych pijanych Niemców czy tez będziemy skakać po wagonach pędzącego pancernego pociągu. To właśnie świetne pomysły czy sytuacje sprawiają, że gracz zostaje wciągnięty w wir wydarzeń. Pomaga w tym na pewno niezła grafika i animacja.

Muzyka zagrana jest przez orkiestrę symfoniczna i w niczym nie ustępuje tej, która usłyszeć można w najlepszych filmach wojennych.

Ostatnia modyfikacja 2 stycznia 2015

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 8,2 / 10 na podstawie 713 głosów czytelników.

Medal of Honor: Frontline cena w dniu premiery: 79 PLN

Klasyfikacja PEGI Medal of Honor: Frontline

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
GCN
XBOX
PS2
PS3