Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 lutego 2006

Poradnik: Gods: Kraina Nieskończoności

Redakcja GRYOnline.pl, 2 lutego 2006, 18:42

Poradnik do gry cRPG Gods: Kraina Nieskończoności przedstawia najbardziej efektywną kolejność odwiedzania poszczególnych lokacji i sposoby rozwiązywania zadań. Wymienione są też alchemiczne rośliny i najbardziej użyteczne obiekty.

Kolejne wcielenie Baseball Mogul
Kolejne wcielenie Baseball Mogul

Elrond, 2 lutego 2006, 15:18

Fani bicia kijem piłki w stylu amerykańskim, czyli baseballu, już niedługo, bo w marcu, otrzymają do swych rąk kolejne wcielenie serii Baseball Mogul, z numerem 2007 w tytule. Stosowną umowę partnerską podpisały firmy Sports Mogul, developer gry, oraz Enlight, jej nowy wydawca.

Powody opóźnienia Frame City Killer
Powody opóźnienia Frame City Killer

Thorwalian, 2 lutego 2006, 15:00

W połowie stycznia informowaliśmy Was o kolejnym przesunięciu terminu wydania Frame City Killer. Koncern Namco na łamach czasopisma Famitsu Xbox 360, ustosunkował się do swojej decyzji, zdradzając przy okazji kilka szczegółów na temat wprowadzanych poprawek.

Indianie bojkotują grę Gun
Indianie bojkotują grę Gun

Krystian Smoszna, 2 lutego 2006, 14:17

Grand Theft Auto na Dzikim Zachodzie, czyli gra Gun firmy Neversoft Entertainment ma małe kłopoty z Indianami. Potomkowie rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej są bardzo niezadowoleni z tego, w jaki sposób przedstawiono ich wirtualnych pobratymców w programie i nawołują do jego bojkotu.

Sony planuje wprowadzenie usługi online?
Sony planuje wprowadzenie usługi online?

maciek_ssi, 2 lutego 2006, 12:33

Kilka dni temu Sony rozesłało do swoich beta-testerów specjalną ankietę, w której znalazły się 33 pytania. Większość z nich dotyczyła niuansów w trybie rozgrywki online. Już wtedy pojawiły się głosy, że Sony planuje wprowadzić nową usługę podobną do Xbox Live! Nie czekaliśmy zbyt długo na kolejne wieści, bowiem na jednym forum dyskusyjnym ktoś zamieścił niewielki skan, sugerujący kolejne kroki koncernu.

Duke Nukem żyje i ma się dobrze

Thorwalian, 2 lutego 2006, 11:17

Czy dane nam będzie kiedykolwiek uruchomić legendarną na swój sposób produkcję Duke Nukem Forever? Ci którzy już dawno w to zwątpili, być może ponownie obdarzą twórców kredytem zaufania. Serwisowi 1UP udało się namówić na rozmowę George'a Broussarda, który opowiada m.in. o postępach w pracach nad projektem...

The Elder Scrolls IV: Oblivion – wymagania sprzętowe
The Elder Scrolls IV: Oblivion – wymagania sprzętowe

Krooliq, 2 lutego 2006, 11:15

Firma Bethesda uaktualniła właśnie oficjalną stronę gry The Elder Scrolls IV: Oblivion i opublikowało specyfikację komputera, który powinien poradzić sobie z czwartą odsłoną tej popularnej serii cRPG.

Pierwsze zdjęcia z filmu World of WarCraft: The Movie!
Pierwsze zdjęcia z filmu World of WarCraft: The Movie!

Krystian Smoszna, 2 lutego 2006, 10:28

W listopadzie ubiegłego roku Mike Morhaime z Blizzard Entertainment zwierzył się z jednym wywiadów, że marzy o zobaczeniu filmu, stworzonego na podstawie którejś z gier jego firmy. Wszystko wskazuje na to, że wkrótce będzie miał okazję do zweryfikowania poglądów, gdyż jeden z takich obrazów właśnie powstaje. Tworzą go Chińczycy, a jego tytuł to... World of WarCraft: The Movie.

Problem z zapisem stanu gry w Call of Duty 2 został rozwiązany

Jiker, 2 lutego 2006, 10:28

Jeden z pracowników firmy Infinity Ward, ukrywający się pod wiele mówiącym pseudonimem IWsupport, poinformował graczy poprzez forum strony Xbox.com, iż prace nad zapowiadanym od połowy grudnia patchem, mającym zlikwidować problemy z zapisem stanu gry, zostały ukończone.

Kolejne problemy twórców Animal Crossing

Elrond, 2 lutego 2006, 10:25

W grudniu ubiegłego roku mogliście przeczytać na łamach naszego serwisu wiadomość związaną z kontrowersyjną wypowiedzią jednego z bohaterów gry Animal Crossing, a raczej z jej (nad)interpretacją w USA. Teraz na Nintendo spadła kolejna plaga, w przenośni i dosłownie. To plaga czerwonych tulipanów!

Twórcy Enigma: Rising Tide podają do sądu Dreamcatcher Games

Elrond, 2 lutego 2006, 09:41

Oj, coś nie ma firma Tesseraction Games szczęścia do wydawców, nie ma. Jak informuje serwis bluesnews, twórcy Enigma: Rising Tide złożyli w sądzie pozew przeciwko amerykańskiemu wydawcy swojego produktu, Dreamcatcher Games. Zarzuty? Niezapłacone honoraria autorskie, zafałszowane raporty sprzedaży oraz celowe łamanie postanowień kontraktu.

Halo 2 na PC?
Halo 2 na PC?

Krystian Smoszna, 2 lutego 2006, 07:15

Redaktorzy serwisu WorthPlaying odkryli, że na stronie firmy Bungie pojawiły się nowe oferty pracy dla utalentowanych programistów, tworzących gry na PC. Nie byłoby w tym pewnie nic nadzwyczajnego, gdyby nie jeden zastanawiający wymóg dla przyszłych współpracowników, związany z konsolą Xbox.

Milion sztuk gry Age of Empires III w rękach klientów!
Milion sztuk gry Age of Empires III w rękach klientów!

Krystian Smoszna, 2 lutego 2006, 07:11

Gra Age of Empires III, najnowszy produkt firmy Ensemble Studios, zapisała się złotymi zgłoskami w historii serii. Zgodnie z informacjami opublikowanymi wczoraj przez jej wydawcę, koncern Microsoft, program trafił już od miliona użytkowników na całym świecie, czym zasłużył sobie na miano najszybciej sprzedającego się tytułu, spośród wszystkich dotychczasowych odsłon cyklu.

Już jutro zagramy w demo The Movies
Już jutro zagramy w demo The Movies

Krystian Smoszna, 2 lutego 2006, 07:05

The Movies – najnowsza gra Petera Molyneuxa i jego firmy Lionhead Studios – zbiera przyzwoite recenzje i cieszy się sporą rzeszą zwolenników na całym świecie. Jeśli jeszcze do tej pory nie mieliście okazji zaznajomić się z tym produktem, już jutro pojawi się ku temu doskonała okazja. Autorzy zdecydowali się bowiem na opublikowanie jego oficjalnej wersji demonstracyjnej.

UbiSoft opublikuje Resident Evil 4, Devil May Cry 3 i Onimusha 3 na PC
UbiSoft opublikuje Resident Evil 4, Devil May Cry 3 i Onimusha 3 na PC

Krystian Smoszna, 2 lutego 2006, 06:59

Jeszcze tydzień temu wiadomość tą mogliśmy traktować w kategorii plotki, dziś przyszedł czas na oficjalne potwierdzenie. Resident Evil 4 – twór firmy Capcom, który podbił serca posiadaczy konsol GameCube oraz PlayStation 2 – doczeka się konwersji na PC. Wydaniem programu, jak również dwóch innych hitów rodem z Japonii, zajmie się doskonale Wam znany koncern UbiSoft!