Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 2 lutego 2006, 18:42

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Gods: Kraina Nieskończoności

Poradnik do gry cRPG Gods: Kraina Nieskończoności przedstawia najbardziej efektywną kolejność odwiedzania poszczególnych lokacji i sposoby rozwiązywania zadań. Wymienione są też alchemiczne rośliny i najbardziej użyteczne obiekty.

„Gods to sympatyczny role-playing fantasy. Nie jest to szczególnie trudna gra, ale niektóre kwestie wymagają wyjaśnienia. Ten poradnik przedstawia najbardziej efektywną kolejność odwiedzania poszczególnych lokacji i sposoby rozwiązywania zadań, jakie gracz w nich napotka. Wymienione są też alchemiczne rośliny i najbardziej użyteczne obiekty, jakie można znaleźć na odwiedzanych obszarach. Jeśli ktoś chce szybko przejść przez kluczowe zadania scenariusza, może to zrobić pomijając lokacje oznaczone w poradniku jako „nieobowiązkowe” i zadania określone słowem „poboczne”. Na końcu znajduje się zestaw ogólnych porad dotyczących handlu, metod walki i ulepszania ekwipunku. Tabele broni i cenników szkoleń znajdują się w manualu dołączonym do gry, więc poradnik ich nie obejmuje.

Miłej zabawy i zwycięskich bitew!” - „Mal”

Gods: Kraina Nieskończoności - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Gods: Kraina Nieskończoności w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.