Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 18 lutego 2006

Europejczycy kupili ponad dwa miliony sztuk gier z serii Nintendogs
Europejczycy kupili ponad dwa miliony sztuk gier z serii Nintendogs

Krystian Smoszna, 18 lutego 2006, 15:27

Jednym z największych ubiegłorocznych sukcesów firmy Nintendo, było opublikowanie na rynku trzech gier z serii Nintendogs, przeznaczonych oczywiście na przenośną konsolę Dual Screen. Potwierdzają to wyniki sprzedaży, zwłaszcza w Europie, gdzie produkty te cieszą się olbrzymią popularnością.

Załóż firmę i poprowadź ją do sukcesu, z PSP oczywiście

Elrond, 18 lutego 2006, 15:20

Już niedługo japońscy posiadacze PSP dostaną dość ciekawą pozycję przeznaczoną dla swojej konsoli. Business Experience Series: The Path to Success (lub The Path To Starting A Company), bo tak właśnie brzmi tłumaczenie produktu japońskiej firmy Kokuyo, nie jest stricte grą komputerową a pewnym rodzajem aplikacji wprowadzającej użytkowników w tajniki zarządzania firmą.

Pierwszy obrazek z Superman Returns
Pierwszy obrazek z Superman Returns

Krystian Smoszna, 18 lutego 2006, 14:50

O planach stworzenia gry na podstawie nowego filmu o przygodach Supermana, dowiedzieliśmy się w maju 2003 roku. Od tamtej pory, odpowiedzialny za powstanie programu koncern Electronic Arts, nie opublikował choćby jednego obrazka, który dawałby jakiekolwiek pojęcie o jego oprawie wizualnej.

Zapowiedziano strategiczną symulację ... życia - Kudos
Zapowiedziano strategiczną symulację ... życia - Kudos

Elrond, 18 lutego 2006, 14:23

Firma Positech, m.in. Starship Tycoon, poinformowała o pracach nad grą, która w zamierzeniach ma być strategiczną symulacją życia. Według twórców, Kudos, bo taką nazwę nosi gra, z założenia przypominać ma The Sims, jednak nie zobaczymy tu trójwymiarowego świata a cała rozgrywka będzie prowadzona turowo.

Bet on Soldier: Blood Sport doczeka się dwóch dodatków
Bet on Soldier: Blood Sport doczeka się dwóch dodatków

Krystian Smoszna, 18 lutego 2006, 13:58

Niemiecka firma Frogster nie zwraca uwagi na niezbyt przychylne opinie (tylko 58% według serwisu GameRankings) dotyczące gry Bet on Soldier: Blood Sport i nadal zamierza ją rozwijać. W 2006 roku pojawią się aż dwa oficjalne rozszerzenia programu, o czym wczoraj poinformowali główni zainteresowani.

Tribes 4 w produkcji?! Niestety, to tylko plotki

Elrond, 18 lutego 2006, 13:47

Kilka dni temu na stronie tribalwar.com zaczęły pojawiać się plotki dotyczące prac nad kolejnym wcieleniem serii Tribes. Redaktorzy serwisu wysnuli takie wnioski po obejrzeniu bloga Tima Aste'a z GarageGames oraz krótkiego trailera, który może, choć nie musi prezentować świata Tribes 4. Okazuje się jednak, iż wszystkie te domysły jak na razie pozostaną w sferze plotek.