Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 5 lutego 2006

Zobacz projekty broni, które pojawią się w dodatku do Guild Wars
Zobacz projekty broni, które pojawią się w dodatku do Guild Wars

Krystian Smoszna, 5 lutego 2006, 16:18

Na początku grudnia ubiegłego roku informowaliśmy Was o konkursie, jakie firmy ArenaNet oraz NCSoft urządziły dla wielbicieli gry Guild Wars. Uczestnicy zabawy mieli za zadanie zaprojektować unikatową broń, która – w przypadku wygranej – znalazłaby się w wielce oczekiwanym dodatku do programu, zatytułowanym Factions.

Konami zapowiada Yu-Gi-Oh! Double Pack

Jiker, 5 lutego 2006, 16:10

Konami kontynuuje swoją politykę wydawniczą, mającą na celu przybliżenie posiadaczom konsoli Nintendo Game Boy Advance najlepszych pozycji wydanych na tenże sprzęt przez tego japońskiego giganta. Po grudniowych zapowiedziach zestawu Castlevania: Double Pack, doczekaliśmy się pierwszych informacji na temat kompilacji Yu-Gi-Oh! Double Pack.

Empire Interactive na sprzedaż

Krystian Smoszna, 5 lutego 2006, 14:45

Przedstawiciele firmy Empire Interactive opublikowali w piątek informację, z której wynika, że być może już niedługo zostanie ona sprzedana. Aktualnie trwają rozmowy z potencjalnymi kupcami, spośród których najpoważniejszymi kandydatami wydaje się być koncern Vivendi Universal Games oraz założony przez Kelly’ego Sumnera (byłego szefa Take 2 Interactive) twór o nazwie Red Octane.

Rise of Nations: Rise of Legends debiutuje w sieci

Jiker, 5 lutego 2006, 14:20

Wszyscy fani serii Rise of Nations chcąc uzyskać świeże informacje, nowe filmy oraz zrzuty ekranowe przedstawiające najnowszą część zatytułowaną Rise of Nations: Rise of Legends, powinni od dzisiaj kierować swe kroki na otwartą właśnie oficjalną stronę internetową wymienionej wyżej pozycji.

Film Metal Gear Solid bez udziału Uwe Bolla
Film Metal Gear Solid bez udziału Uwe Bolla

Krystian Smoszna, 5 lutego 2006, 13:45

Hideo Kojima zdementował pogłoski mówiące o tym, że Uwe Boll był brany pod uwagę jako kandydat do roli reżysera filmu Metal Gear Solid. O ewentualnym angażu twórcy BloodRayne było głośno w połowie stycznia, kiedy to Niemiec przyznał się, iż miał już okazję zapoznać się ze scenariuszem wyżej wymienionego obrazu.

PSP otrzyma grę z serii Dragon Ball Z
PSP otrzyma grę z serii Dragon Ball Z

Jiker, 5 lutego 2006, 11:07

Od roku 2002 na świecie rozeszło się ponad 9 milionów egzemplarzy gier z serii Dragon Ball Z. Doprawdy, Atari zrobiło rewelacyjny interes nabywając prawa do produkcji i wydawania kolejnych gier opartych na słynnej Smoczej Serii. Wynik ten z pewnością zostanie poprawiony – za sprawą zbliżającej się premiery gry Dragon Ball Z: Shin Budokai, przygotowywanej z myślą o przenośnej konsoli PSP.