Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 lutego 2006, 11:07

autor: Jiker

PSP otrzyma grę z serii Dragon Ball Z

Od roku 2002 na świecie rozeszło się ponad 9 milionów egzemplarzy gier z serii Dragon Ball Z. Doprawdy, Atari zrobiło rewelacyjny interes nabywając prawa do produkcji i wydawania kolejnych gier opartych na słynnej Smoczej Serii. Wynik ten z pewnością zostanie poprawiony – za sprawą zbliżającej się premiery gry Dragon Ball Z: Shin Budokai, przygotowywanej z myślą o przenośnej konsoli PSP.

Wiecie o tym, że gry z serii Dragon Ball Z w ciągu ostatnich czterech lat rozeszły się w olbrzymiej liczbie ponad dziewięciu milionów egzemplarzy? Potraficie to sobie chociaż wyobrazić? Doprawdy, Atari zrobiło rewelacyjny interes nabywając prawa do produkcji i wydawania kolejnych gier opartych na słynnej Smoczej Serii. Wynik z pewnością zostanie poprawiony – a to za sprawą zbliżającej się premiery gry Dragon Ball Z: Shin Budokai, przygotowywanej z myślą o przenośnej konsoli PSP.

PSP otrzyma grę z serii Dragon Ball Z - ilustracja #1

Priorytetem w procesie produkcji Dragon Ball Z: Shin Budokai było przygotowanie szybkiego i pozbawionego wad systemu rozgrywki wieloosobowej (w systemie Wi-Fi). Zgodnie z zapowiedziami ma on oferować szereg różnorodnych trybów zabawy oraz liczne elementy niedostępne podczas rozrywki przygotowanej z myślą o jednym graczu. Pomijając jednak wszelkie różnice, możemy doszukać się wielu podobieństw. Przede wszystkim do naszej dyspozycji oddanych zostanie 18 wojowników, z których większość, podczas krytycznych momentów walki, będzie mogła dokonać transformacji, a tym samym zwiększyć swe możliwości bitewne. Starcia będą się odbywać na planszach dobrze znanych fanom serialu oraz filmów pełnometrażowych (m.in. ziemia, stadion, na którym odbywają się turnieje Budokai, czy też planeta Namek). Ponadto twórcy chwalą się przemodelowanym systemem walki, który nie powinien odbiegać zanadto od tych, znanych z gier prezentujących najnowsze trendy w tym aspekcie rozgrywki.

PSP otrzyma grę z serii Dragon Ball Z - ilustracja #2

Producentem Dragon Ball Z: Shin Budokai jest firma Dimps, będąca autorem poprzednich gier z serii. Premiera gry nastąpi w marcu tego roku.