Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 lutego 2007, 09:47

autor: Jiker

Europejska premiera Dragon Ball Z: Shin Budokai 2 zapowiedziana na maj

Firma Atari ogłosiła, że europejska premiera gry Dragon Ball: Shin Budokai 2 została zaplanowana na maj 2007 roku. Ukaże się ona zatem niemal równo w rok od momentu wprowadzenia do sprzedaży pierwszej odsłony Shin Budokai.

Firma Atari ogłosiła, że europejska premiera gry Dragon Ball Z: Shin Budokai 2 została zaplanowana na maj 2007 roku. Ukaże się ona zatem niemal równo w rok od momentu wprowadzenia do sprzedaży pierwszej odsłony Shin Budokai.

Japońskie studio Dimps, producent Dragon Bal Zl: Shin Budokai 2, poprawiło oraz nieznacznie wzbogaciło wykorzystany w niej system walki, stworzony na potrzeby pierwszej części w 2006 roku. Dokonało tego m.in. dodając blisko pięćdziesiąt nowych umiejętności bitewnych oraz specjalnych ataków, określanych mianem Ultimate Attacks. Wedle informacji przedstawionych przez twórców usprawnione zostały niemal wszystkie postaci, znane z serii Dragon Ball, Dragon Ball Z oraz Dragon Ball GT, które pojawią się w grze.

Europejska premiera Dragon Ball Z: Shin Budokai 2 zapowiedziana na maj - ilustracja #1

W Dragon Ball Z: Shin Budokai 2 znajdzie się również zupełnie nowy tryb Story, w którym wcielimy się w Trunksa i staniemy w szranki ze znienawidzonym Buu. Miłośnicy rozgrywki wieloosobowej będą mogły przetestować takową opcję. Będzie ona przeznaczona dla maksymalnie dwóch graczy.

Dragon Ball Z: Shin Budokai 2 trafi do sprzedaży na terenie Starego Kontynentu w maju. Zostanie wydane jedynie na przenośną konsolę Sony PSP.