Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 lutego 2006, 08:45

King Kong doczeka się sequela?

W miniony czwartek na łamach serwisu Yahoo! Games pojawił się kolejny odcinek cyklu artykułów o nazwie Hollywood Byte, w których redaktor John Gaudiosi przygląda się związkom gier video z filmem. Do rozmowy zaproszony został tym razem nie byle kto, bo Peter Jackson, a jej głównym tematem był oczywiście produkt firmy Ubisoft – King Kong.

W miniony czwartek na łamach serwisu Yahoo! Games pojawił się kolejny odcinek cyklu artykułów o nazwie Hollywood Byte, w których redaktor John Gaudiosi przygląda się związkom gier video z filmem. Do rozmowy zaproszony został tym razem nie byle kto, bo Peter Jackson, a jej głównym tematem był oczywiście produkt firmy UbisoftKing Kong.

King Kong doczeka się sequela? - ilustracja #1

Jackson przyznał w wywiadzie, że koncern Ubisoft posiada prawa do stworzenia kolejnych gier, opowiadających o losach gigantycznego goryla i być może z nich korzysta. Słynny reżyser rozmawiał już nawet na ten temat z Michelem Ancelem (głównodowodzącym projektem) oraz członkami studia z Montpellier, ale na razie nie podjęto konkretnych decyzji.

Sequel King Konga z pewnością ucieszyłby tych graczy, którzy miło wspominają wydany w ubiegłym roku produkt. Jest mało prawdopodobne, aby Ubisoft nie skorzystał z popularnej marki, tym bardziej, że Peter Jackson jest zainteresowany jej rozwojem. Czy tak się jednak stanie – o tym przekonamy się w niedalekiej przyszłości.

King Kong doczeka się sequela? - ilustracja #2

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat gry King Kong, zapoznaj się z materiałami udostępnionymi na łamach naszego serwisu: