Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 20 lutego 2006, 11:53

autor: Solnica

Konkurs Grand Theft Auto: San Andreas - gra za friko!

Kolejny konkurs z serii „gra za friko” i kolejna ciekawa nagroda do wygrania, którą tym razem jest prawdziwy hit, a mianowicie Grand Theft Auto: San Andreas. Reguły zabawy wciąż te same - jeden mail i odrobina szczęścia wystarczą, aby przesyłka z nagrodą trafiła właśnie do was.

Kolejny konkurs z serii „gra za friko” i kolejna ciekawa nagroda do wygrania, którą tym razem jest prawdziwy hit, a mianowicie Grand Theft Auto: San Andreas. Reguły zabawy wciąż te same – jeden mail i odrobina szczęścia wystarczą, aby przesyłka z nagrodą trafiła właśnie do was.

Zwycięzca, do którego powędruje nagroda, wylosowany zostanie jak zwykle przez naszą redakcyjną sierotkę spośród posiadaczy aktywnych abonamentów MayClub, którzy do najbliższej niedzieli, tj. 26 lutego, do godziny 22.00, przyślą na mój adres, czyli [email protected], maila zawierającego w swej treści lub tytule zwrot ROCKSTAR/CENEGA oraz numer posiadanej karty klubowej bądź też abonamentu z Wielkiej Encyklopedii GIER 2006 (wciąż dostępna w sprzedaży).

* wyślij swoje zgłoszenie

Konkurs Grand Theft Auto: San Andreas - gra za friko! - ilustracja #1

Czy GTA:SA jest grą idealną? Nie. Nie ma rzeczy idealnych. Potęga najnowszej odsłony GTA tkwi w tym, że niektóre z jej elementów zostały wykonane perfekcyjnie, a inne otarły się o doskonałość. – fragment podsumowania recenzji gry, ocena 96%

Konkurs Grand Theft Auto: San Andreas - gra za friko! - ilustracja #2