Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 8 lutego 2006, 18:57

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Prince of Persia: The Two Thrones

Kompendium wiedzy o Prince of Persia: The Two Thrones zawiera dokładny opis przejścia wszystkich etapów gry, prezentuje dostępną broń i przeciwników, zapoznaje z magicznymi mocami oraz ukrytymi bonusami.

„Prince of Persia: The Two Thrones jest ostatnią częścią nowej trylogii UbiSoftu, traktującej o przygodach perskiego księcia. Tak, jak w poprzednich odcinkach, gracz znajdzie tu mnóstwo skakania, bujania się na drążkach i ewolucji akrobatycznych. Jest też trochę walki oraz elementów logicznych. Cała ta swoista mieszanka daje obraz gry dynamicznej, szybkiej, z wartką akcją, a jednocześnie dość łatwej i przyjemnej w eksploatacji. Nie oznacza to jednak, że nie dochodzi do sytuacji, w których można się „zaciąć”. W trudniejszych momentach niniejsze kompendium wiedzy o Prince of Persia: The Two Thrones powinno pomóc. Poradnik został napisany na podstawie angielskojęzycznej wersji gry na komputery PC.

Książę Persji, po burzliwych przygodach na Wyspie Czasu i pokonaniu złego Dahaki, postanowił powrócić do Babilonu. Żeglując korytem Eufratu z Kaileeną u boku ani się spodziewał, że zastanie kraj w stanie wojny. Tymczasem opodal brzegu rodzinnego miasta statek ich został zaatakowany i zatopiony przez nieprzyjaciół. Dopływając do brzegu na kawałku drewna książę zauważył, że nieprzytomną towarzyszkę fale wyrzuciły na brzeg w obrębie płonącego grodu. Po chwili ciało Kaileeny porwali do miasta okuci w zbroje wojownicy. Czy dziewczyna żyje? Kim są napastnicy? Kto najechał Babilon? Odpowiedź na te pytania tkwi za murami miasta...” - „Fulko de Lorche”

Prince of Persia: The Two Thrones - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Prince of Persia: The Two Thrones w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.