Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 15 lutego 2006, 12:29

Znamy nazwisko nowej modelki, która wcieli się w rolę Lary Croft

Gdy gra Tomb Raider zyskała ogromną popularność na całym świecie, przedstawiciele firmy Eidos wpadli na pomysł, aby wszelkie działania promocyjne związane z wydaniem kolejnych odsłon cyklu, ubarwiać pojawianiem się modelki, mającej być odpowiednikiem wirtualnej Lary Croft. Od kilku lat z rolą tą utożsamiana była niesłusznie Angelina Jolie. Dziś poznaliśmy nazwisko modelki, która weźmie udział tylko i wyłącznie w promocji gier.

Gdy gra Tomb Raider zyskała ogromną popularność na całym świecie, przedstawiciele firmy Eidos wpadli na pomysł, aby wszelkie działania promocyjne związane z wydaniem kolejnych odsłon cyklu, ubarwiać pojawianiem się modelki, mającej być odpowiednikiem wirtualnej Lary Croft. Od kilku lat z rolą tą utożsamiana była niesłusznie Angelina Jolie, która wystąpiła w dwóch filmach, będących ekranizacjami przygód dzielnej pani archeolog. Dziś poznaliśmy nazwisko modelki, która weźmie udział tylko i wyłącznie w promocji gier.

Znamy nazwisko nowej modelki, która wcieli się w rolę Lary Croft - ilustracja #1

Egzotycznie brzmiące nazwisko niewiele Wam powie. Karima Adebibe (jej zdjęcie możecie podziwiać powyżej) wystąpiła jak dotąd w jednym filmie – Aliens vs. Predator – i to przez kilkanaście sekund. Przedstawiciele firmy Eidos wyciągnęli ją wprost zza lady – dziewczyna pracowała bowiem ostatnio w sklepie, okazyjnie dorabiając sobie jako modelka.

Rola Karimy ograniczy się do uczestnictwa w wszelkich przedsięwzięciach związanych z promocją gry. Z pewnością zobaczymy ją na targach E3, gdzie każdy napaleniec – o ile zdoła – będzie mógł sobie zrobić z nią zdjęcie. Zatrudnienie Karimy przez Eidos nie oznacza, że dziewczyna pojawi się w trzeciej odsłonie filmowego cyklu – o ile ten oczywiście powstanie...

Na razie Eidos intensywnie przygotowuje się do premiery gry Tomb Raider: Legend, która na rynku elektronicznej rozrywki zadebiutuje 7 kwietnia bieżącego roku. Więcej informacji na temat programu znajdziecie na łamach naszego serwisu: