Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lutego 2006, 15:51

Kolejne informacje dotyczące LEGO Star Wars 2

W Internecie pojawiły się kolejne plotki dotyczące kontynuacji gry LEGO Star Wars. Tym razem o trwających cały czas pracach nad programem poinformował serwis IGN. Mimo, iż wieść ta nie została oficjalnie potwierdzona przez głównych zainteresowanych, możemy spokojnie dać jej wiarę.

W Internecie pojawiły się kolejne plotki dotyczące kontynuacji gry LEGO Star Wars. Tym razem o trwających cały czas pracach nad programem poinformował serwis IGN. Mimo, iż wieść ta nie została oficjalnie potwierdzona przez głównych zainteresowanych, możemy spokojnie dać jej wiarę. Tylko szaleniec nie pokusiłby się w tej branży o stworzenie sequela produktu, który trafił do ponad trzech milionów użytkowników...

Kolejne informacje dotyczące LEGO Star Wars 2 - ilustracja #1

Według informacji uzyskanych przez redaktorów serwisu IGN, gra powstaje w studiu Traveller’s Tales – co również nie powinno dziwić, gdyż zespół ten opracował przecież pierwszy odcinek cyklu. Tym razem projektanci pozwolą nam pokierować bohaterami klasycznej trylogii Gwiezdnych Wojen. Podobnie jak w LEGO Star Wars, gra zostanie podzielona na trzy epizody: Nowa Nadzieja, Imperium Kontratakuje oraz Powrót Jedi. Warto wspomnieć, że już w pierwowzorze pojawił się bonusowy poziom z czwartego odcinka filmowej sagi, w której Darth Vader eksplorował korytarze schwytanej przez gwiezdny niszczyciel fregaty.

Kolejne informacje dotyczące LEGO Star Wars 2 - ilustracja #2
Już w pierwowzorze mogliśmy wcielić się w rolę Darth Vadera.

Premiera LEGO Star Wars 2 jest wstępnie planowana na jesień bieżącego roku. Tym razem za jej wydanie ma odpowiadać koncern LucasArts, a nie firma Eidos. Informatorzy twierdzą, że oficjalna zapowiedź programu nastąpi w najbliższych tygodniach.

Jeśli do tej pory nie miałeś okazji zapoznać się z tym bardzo sympatycznym produktem, gorąco zapraszamy do przejrzenia materiałów zgromadzonych na łamach naszego serwisu: