Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lutego 2006, 10:42

autor: Jiker

Europejska data premiery Championship Manager 2006

Poznaliśmy wreszcie oficjalną datę premiery gry Championship Manager 2006 w wersji na komputery osobiste. Jak poinformował nas brytyjski wydawca, firma Eidos, gra ukaże się na rynku europejski w dniu 31 marca 2006 roku.

Poznaliśmy wreszcie oficjalną datę premiery gry Championship Manager 2006 w wersji na komputery osobiste. Jak poinformował nas brytyjski wydawca, firma Eidos, gra ukaże się na rynku europejski w dniu 31 marca 2006 roku. Miejmy nadzieję, że wraz ze zmianą nazewnictwa (poprzednia edycja była oznaczona cyfrą 5), nastąpi nagła i oczekiwana zmiana w systemie rozgrywki, oczywiście na lepsze.

Przypomnijmy, że Championship Manager 2006 będzie kolejnym produktem z popularnej serii managerów futbolowych, wydanym w czternastą rocznicę istnienia cyklu. Zgodnie z tradycją developerzy postarają się dokonać w swoim dziele wielu ulepszeń, które bez problemu potrafić będą dostrzec nie tylko zagorzali entuzjaści zarządzania w świecie piłki kopanej. Przede wszystkim czekać na nas będzie 75 odwzorowanych z pietyzmem klas rozgrywkowych z 26 krajów, liczne turnieje o prestiżowym charakterze (m.in. Copa Sudamericana i FA Trophy) itd. Autorzy chwalą się również ujęciem w grze roszad, które nastąpiły w europejskim futbolu w czasie trwania tegorocznego, styczniowego okienka transferowego.

Uwagę graczy powinien zwrócić zupełnie nowy system prezentacji przebiegu wirtualnego meczu, nazwany Gameplan. Za sprawą tej niewątpliwej innowacji będziemy mogli śledzić poczynania podlegających nam sportowców niczym podczas siedzenia przed ekranem telewizora, mając nieustanny wpływ na realizowaną taktykę, boiskowe ustawienie każdego członka drużyny etc. Ponadto twórcy pozwolą nam na dokonanie wyboru pomiędzy oglądaniem całego pojedynku dwóch zespołów w ujęciu trójwymiarowym, a przejrzeniem tylko kluczowych momentów spotkania.

Więcej informacji na temat Championship Manager 2006 znajdziecie w materiałach zgromadzonych na łamach naszego serwisu: