Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 lutego 2006, 10:15

autor: Krooliq

Loco Mania odjechała do tłoczni

Loco Mania, czyli produkcja umożliwiająca graczowi wcielenie się w rolę dyspozytora kolejowego, właśnie uzyskała „złoty” status i odjechała do tłoczni – o czym z dumą poinformowały firmy Lighthouse Interactive oraz 7FX, wydawca i producent tytułu.

Loco Mania, czyli produkcja umożliwiająca graczowi wcielenie się w rolę dyspozytora kolejowego, właśnie uzyskała „złoty” status i odjechała do tłoczni – o czym z dumą poinformowały firmy Lighthouse Interactive oraz 7FX, wydawca i producent tytułu. Program ukaże się w wersji PC, a jego europejski debiut rynkowy nastąpi 24 lutego bieżącego roku. Natomiast w polskiej wersji językowej omawiany tytuł pojawi się, dzięki firmie PLAY, już 10 marca, w cenie 29 zł.

Loco Mania odjechała do tłoczni - ilustracja #1

 

W Loco Manii gracz obejmie kontrolę nad wycinkiem hipotetycznego terytorium, pokrytego gęstą siatką szyn. Jego zadaniem będzie tak manewrować zwrotnicami, semaforami i ogólnym ruchem pociągów, aby lokomotywy bezpiecznie się omijały i podążały w kierunku miejsca przeznaczenia. Oczywiście trzeba to będzie robić najszybciej jak to tylko możliwe – za zbędne opóźnienia nie otrzymamy bowiem punktów. W sumie na pokonanie czeka dwanaście zróżnicowanych plansz o wzrastającym poziomie trudności. A kolejne terytoria będzie można ściągnąć za pośrednictwem oficjalnej strony programu.

Więcej informacji na temat tego tytułu znajdziecie w naszej Encyklopedii Gier.

Loco Mania odjechała do tłoczni - ilustracja #2