Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 lutego 2006, 13:27

autor: Jiker

Sam i Max we wczesnej fazie produkcji

Na odbywającym się przed kilkoma dniami zjeździe WonderCon (lokacja – San Francisco), oprócz wiadomości na temat gry Bone, adaptacji znanego komiksu, która rozprowadzana będzie za pośrednictwem Internetu w formie epizodów (Out from Boneville będzie pierwszym takowym odcinkiem), ujawniono kilka faktów odnośnie nowej gry z psem Samem i królikiem Maxem w rolach głównych.

Ciekawymi informacjami podzielili się pracownicy studia deweloperskiego Telltale Games. Na odbywającym się przed kilkoma dniami zjeździe WonderCon (lokacja – San Francisco), oprócz wiadomości na temat gry Bone, adaptacji znanego komiksu, która rozprowadzana będzie za pośrednictwem Internetu w formie epizodów (Out from Boneville będzie pierwszym takowym odcinkiem), ujawniono kilka faktów odnośnie nowej gry z psem Samem i królikiem Maxem w rolach głównych.

Interesujące nas informacje wyjawił szef Telltale Games, Dan Connors. Oprócz nic nie wnoszących pochwał odnośnie rozbudowanej historii stworzonej przez Steve’a Purcella, wypowiedział kilka zdań o wczesnej fazie produkcji najnowszej gry o perypetiach Sama i Maxa. Stwierdził ponadto, że pracownicy ciągle dopracowują styl, w jakim zostanie stworzona gra (wygląd poszczególnych lokacji, pobocznych postaci itd.). Warto zaznaczyć, że nad pracami czuwa sam twórca słynnej dwójki, wymieniony już Steve Purcell. Tym samym wcześniejsze informacje o produkcji gry o szalonej dwójce zostały oficjalnie potwierdzone.

Przypomnijmy, że w zeszłym roku doszło do przekazania praw do tworzenia gier z Samem i Maxem przez LucasArts (twórcy Sam & Max Hit the Road) firmie Telltale Games. Czekamy na kolejne, bardziej rozbudowane i szczegółowe informacje na temat gry.

Ostatnia aktualizacja: 2006-02-12

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Sam & Max Hit the Road

Sam & Max Hit the Road