Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 marca 2006, 11:12

autor: Krooliq

Anglojęzyczna wersja Silent Hunter III: Seawolves – premiera już jutro

Dziś mamy dobrą wiadomość dla wszystkich miłośników znanej i cenionej serii symulacji niemieckich łodzi podwodnych (U-bootów) z burzliwych czasów II Wojny Światowej, pt. Silent Hunter. Firma GMX Media poinformowała, że już jutro ukaże się anglojęzyczna wersja pierwszego, nieoficjalnego rozszerzenia do trzeciej odsłony omawianego cyklu.

Dziś mamy dobrą wiadomość dla wszystkich miłośników znanej i cenionej serii symulacji niemieckich łodzi podwodnych (U-bootów) z burzliwych czasów II Wojny Światowej, pt. Silent Hunter. Firma GMX Media poinformowała, że już jutro ukaże się anglojęzyczna wersja pierwszego, nieoficjalnego rozszerzenia do trzeciej odsłony omawianego cyklu. Przypomnijmy, że niemieckojęzyczny oryginał swoją premierę miał we wrześniu zeszłego roku i nosił podtytuł SeeWölfe (Seawolves), natomiast nazwa angielskiej wersji programu będzie brzmieć Seawolves: Submarines on Hunt.

Wszyscy zainteresowani omawianym dodatkiem, mogą zamówić go na tej stronie. Aktualnie internetowa cena jest niższa od sugerowanej i wynosi 28,99 Euro.

Anglojęzyczna wersja Silent Hunter III: Seawolves – premiera już jutro - ilustracja #1

 

Seawolves: Submarines on Hunt zaoferuje między innymi zupełnie nową kampanię, 22 pojedyncze misje, cztery scenariusze do trybu multiplayer, ponad sześćdziesiąt premierowych lokacji, wśród których znajdą się miasta, bazy morskie i lotnicze, rozrzucone po całym świecie (Europa, Ameryka Północna, Wielka Brytania oraz region na Pacyfiku).

Anglojęzyczna wersja Silent Hunter III: Seawolves – premiera już jutro - ilustracja #2

 

Więcej informacji na temat omawianego add-onu, jak i całej serii Silent Hunter znajdziecie na łamach naszego serwisu.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Seawolves: Submarines on Hunt

Seawolves: Submarines on Hunt