Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Silent Hunter III: Seawolves (PC)

Seawolves: Submarines on Hunt PC

Silent Hunter III: Seawolves

Pierwsze rozszerzenie do gry Silent Hunter III, opracowane przez studio X1 Software. Głównym elementem omawianego add-onu jest zupełnie nowa kampania, na którą składają się dwadzieścia dwa scenariusze.

To jest dodatek do gry Silent Hunter III.

Symulacje | II wojna światowa | okręty podwodne | wojenne | wojskowe | multiplayer

PC Windows
Okładka Silent Hunter III: Seawolves (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

9września2005

Seawolves (w oryginale SeeWölfe) to podtytuł pierwszego, nieoficjalnego rozszerzenia do trzeciej odsłony znanej i cenionej serii symulacji niemieckich łodzi podwodnych (U-bootów) z burzliwych czasów II Wojny Światowej, pt. Silent Hunter. Za przygotowanie dodatku odpowiadają pracownicy firmy X1 Software.

Add-on wprowadza do rozgrywki szereg nowości czy modyfikacji już istniejących elementów. Wielbiciele podwodnych okrętów dostali do przejścia zupełnie nową kampanię dla pojedynczego gracza, składającą się w sumie z dwudziestu dwóch scenariuszy, cztery misje do trybu zmagań wieloosobowych, a także kilka tutoriali, pozwalających na przećwiczenie ważnych manewrów łodzi czy ataków na wrogie konwoje. Część zadań przygotowanych przez autorów rozgrywa się podczas znanych, historycznych operacji militarnych - m.in. podczas ewakuacji Dunkierki, czy w dniu lądowania aliantów w Normandii (D-Day). W Seawolves dostępne są także autentyczne, historyczne mapy do wykorzystania (przedstawiają m.in. francuskie porty).

W czasie zmagań gracze mogą trafić do około sześćdziesięciu nowych lokacji rozrzuconych po całym świecie (Europa, Ameryka Północna, Wielka Brytania i region na Pacyfiku), włączając w to: miasta, morskie porty, czy wojskowe bazy marynarki i lotnictwa. Twórcy Silent Hunter III: Seawolves postarali się o usprawnienie wyglądu wewnętrznego i zewnętrznego poszczególnych łodzi podwodnych, dodali także szereg nowych komunikatów (przeważnie rozkazów), nadawanych przez radio. Co ciekawe, podczas rozgrywki możemy teraz z powodzeniem uzupełniać zaopatrzenie kierowanej łodzi. Do tego wszystkiego dochodzą również nowe statki, a także obiekty, które spotykamy na morzu (np. miny głębinowe).

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna    

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 7,3 / 10 na podstawie 72 głosów czytelników.

Gry podobne do Seawolves: Submarines on Hunt

Wymagania wiekowe Silent Hunter III: Seawolves

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Seawolves: Submarines on Hunt

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 2 GHz
  • 1GB RAM
  • karta grafiki 128MB (GeForce 4 lub lepsza)
Najciekawsze modyfikacje (15/03/10)
Najciekawsze modyfikacje (15/03/10)

wiadomość15 marca 2010

„Najciekawsze modyfikacje” to publikowany co dwa tygodnie wybór najbardziej wartościowych modów i wieści z nimi związanych. Kompletnie nowe gry, dodatkowe misje i przygody, usprawnienia grywalności i grafiki - każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Jeśli uważacie, że coś pominięto nie krępujcie się i dajcie znać w komentarzach.

Ubisoft zapowiada Silent Hunter 5
Ubisoft zapowiada Silent Hunter 5

wiadomość17 sierpnia 2009

Firma Ubisoft ujawniła plany odnośnie wydania piątej odsłony serii, którą na pewno dobrze znają miłośnicy symulatorów morskich. Mowa oczywiście o Silent Hunterze. Następna część jest tworzona przez rumuńskie studio wydawcy i zostanie wypuszczona tylko na komputery osobiste. Po raz kolejny zanurzymy się pod wodę i zapolujemy na wrogie statki już na początku przyszłego roku.

Silent Hunter 5 w planach Ubisoft Romania
Silent Hunter 5 w planach Ubisoft Romania

wiadomość23 października 2008

Miłośnikom marki Silent Hunter nie trzeba przedstawiać historii tego niezwykle udanego cyklu symulatorów morskich. Produkcja, w ostatnim czasie opracowywana przez rumuńskie studio koncernu UbiSoft, wraz z trzecią i czwartą odsłoną zaczęła przeżywać swoją drugą młodość (nasz ekspert od symulatorów, PIRX, ocenił tę ostatnią na 87%). Już teraz możemy być niemal pewni, że czwarty odcinek nie będzie ostatnim.

Symulatory okrętów podwodnych - Część IV
Symulatory okrętów podwodnych - Część IV

wiadomość3 sierpnia 2007

Tak oto dotarliśmy do kresu naszej wędrówki poprzez historię symulatorów okrętów podwodnych.

Rozpoczęto prace nad Silent Hunter 4
Rozpoczęto prace nad Silent Hunter 4

wiadomość24 sierpnia 2006

Firma UbiSoft ogłosiła, że trwają już prace nad kolejną częścią słynnej serii Silent Hunter. Dziś przedstawiamy Wam pierwsze informacje na jej temat oraz kilka screenshotów, potwierdzając zarazem plotki, które pojawiły się jeszcze pod koniec zeszłego roku.