Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Silent Hunter III: Seawolves (PC)
OkładkaSilent Hunter III: Seawolves (PC)

Seawolves: Submarines on Hunt PC

Silent Hunter III: Seawolves

Pierwsze rozszerzenie do gry Silent Hunter III, opracowane przez studio X1 Software. Głównym elementem omawianego add-onu jest zupełnie nowa kampania, na którą składają się dwadzieścia dwa scenariusze.

To jest dodatek do gry Silent Hunter III.

Symulacje | II wojna światowa | okręty podwodne | wojenne | wojskowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Seawolves: Submarines on Hunt Premiera PC

9września2005

producent: X1 Software wydawca: Deep Silver Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Seawolves: Submarines on Hunt

Battlestations: Pacific

Enigma: Rising Tide

Command: Aces of the Deep

Seawolves (w oryginale SeeWölfe) to podtytuł pierwszego, nieoficjalnego rozszerzenia do trzeciej odsłony znanej i cenionej serii symulacji niemieckich łodzi podwodnych (U-bootów) z burzliwych czasów II Wojny Światowej, pt. Silent Hunter. Za przygotowanie dodatku odpowiadają pracownicy firmy X1 Software.

Add-on wprowadza do rozgrywki szereg nowości czy modyfikacji już istniejących elementów. Wielbiciele podwodnych okrętów dostali do przejścia zupełnie nową kampanię dla pojedynczego gracza, składającą się w sumie z dwudziestu dwóch scenariuszy, cztery misje do trybu zmagań wieloosobowych, a także kilka tutoriali, pozwalających na przećwiczenie ważnych manewrów łodzi czy ataków na wrogie konwoje. Część zadań przygotowanych przez autorów rozgrywa się podczas znanych, historycznych operacji militarnych - m.in. podczas ewakuacji Dunkierki, czy w dniu lądowania aliantów w Normandii (D-Day). W Seawolves dostępne są także autentyczne, historyczne mapy do wykorzystania (przedstawiają m.in. francuskie porty).

W czasie zmagań gracze mogą trafić do około sześćdziesięciu nowych lokacji rozrzuconych po całym świecie (Europa, Ameryka Północna, Wielka Brytania i region na Pacyfiku), włączając w to: miasta, morskie porty, czy wojskowe bazy marynarki i lotnictwa. Twórcy Silent Hunter III: Seawolves postarali się o usprawnienie wyglądu wewnętrznego i zewnętrznego poszczególnych łodzi podwodnych, dodali także szereg nowych komunikatów (przeważnie rozkazów), nadawanych przez radio. Co ciekawe, podczas rozgrywki możemy teraz z powodzeniem uzupełniać zaopatrzenie kierowanej łodzi. Do tego wszystkiego dochodzą również nowe statki, a także obiekty, które spotykamy na morzu (np. miny głębinowe).

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 7,4 / 10 na podstawie 74 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Seawolves: Submarines on Hunt: Odpowiednia dla każdego wieku.

Seawolves: Submarines on Hunt Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 2 GHz
  • 1GB RAM
  • karta grafiki 128MB (GeForce 4 lub lepsza)