Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 2 marca 2006, 14:23

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Okrrrutny konkurs - Mocno muzyczny

Do wygrania są trzy kompleciki Prince of Persia: Dwa Trony wraz z płytką audio zawierającą muzykę z całej trylogii.

Czas na kolejny konkurs. Tym razem zrzucono go na moje barki, więc będziecie mordować się z odgadywaniem fragmentów muzycznych. Żeby nie było nudno, postanowiłem wprowadzić kilka usprawnień. Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni, a liczba odpowiedzi będzie znacznie większa, niż miało to miejsce w przypadku ostatniego konkursu dźwiękowego. Powodzenia!

W pliku mp3 znajdziecie dwanaście fragmentów muzycznych oddzielonych dwusekundową pauzą. Podobnie jak w poprzednim konkursie mojego autorstwa, także w tym musicie odgadnąć, z jakich gier pochodzą prezentowane utwory. Za każdy prawidłowo przyporządkowany tytuł, można otrzymać dwa punkty.

Druga część zadania związana jest z obrazkiem, który możecie podziwiać poniżej. Umieściłem tam dwanaście facjat – potworów, postaci z gry, a także (nie)zwykłych ludzi. Jeśli uda Wam się prawidłowo przyporządkować facjatę do konkretnego fragmentu muzycznego, otrzymacie kolejny punkt.

Okrrrutny konkurs - Mocno muzyczny - ilustracja #1

Na tym jednak nie koniec. W przypadku panów oznaczonych literkami B, D, E, G, J i L – można podać ich imiona i nazwiska, co oczywiście zaowocuje następnym punktem. Jeśli dodatkowo napiszecie, jaki związek z danym tytułem mają te postaci, na Wasze konto poleci jeszcze jeden punkt.

Jak widać, możliwości zdobycia punktów jest całkiem sporo. Wszystko zależy od Waszej wiedzy, inwencji i pomysłowości. Serdecznie życzę powodzenia i zachęcam wszystkich do udziału w zabawie (narzekania w typie „nie wysyłam odpowiedzi, bo i tak nic nie wygram” nie mają sensu. Zawsze należy próbować szczęścia, a nuż się uda trafić jakąś nagrodę).

Odpowiedzi przysyłajcie pod adres [email protected]. Przyjmowanie zgłoszeń kończymy o godz. 20.00 dnia 6 marca 2006. Wyniki zostaną opublikowane nazajutrz w wątku konkursowym. Bardzo ładnie proszę, aby stosować następujący porządek:

Numer fragmentu - tytuł gryliterka obrazka - ewentualne imię i nazwisko panawyjaśnienie ewentualnego związku pana z grą.

... czyli na przykład:

4Doom 8XCelestyn Klamkaobsługiwał imadło

Jeśli będą jakieś pytania odnośnie zasad konkursu, odpowiem na nie w wątku.

Krystian „U.V. Impaler” Smoszna

Okrrrutny konkurs - Mocno muzyczny - ilustracja #2

Do wygrania są trzy kompleciki Prince of Persia: Dwa Trony wraz z płytką audio zawierającą muzykę z całej trylogii. Konkurs do najłatwiejszych (chyba) nie należy, więc powtórzę apel U.V. Impalera – nadsyłajcie odpowiedzi, choćby się Wam wydawało, że zdobędziecie mało punktów – może się okazać, że nikt nie zdobędzie więcej. :-)

A oto zasady bardziej szczegółowe:

  • rozwiązanie konkursu nastąpi w poniedziałek, 6 marca;
  • zwycięzcy zostaną wybrani przez jury, czyli przez U.V. Impalera, a o zwycięstwie decydować będzie liczba zdobytych punktów, jeśliby sytuacja w czołówce była skomplikowana, o zwycięstwie może zadecydować losowanie;
  • odpowiedzi proszę słać na maila: [email protected] – w wątku pod tekstem, w swoim własnym interesie, przyznawajcie się do brania udziału w konkursie, ale nie piszcie odpowiedzi... :-]
  • mail z odpowiedziami winien mieć temat: Okrrrutny Konkurs 2;
  • nie zapomnijcie o podaniu w mailu: swojej ksywki na GOL-u, swojego imienia i nazwiska oraz adresu, na który potencjalną wygraną życzycie sobie otrzymać;
  • w konkursie nie mogą brać udziału redaktorzy GOL-a, członkowie ich rodzin, współpracownicy GOL-a etc.

Borys „Shuck” Zajączkowski

Co było a nie jest...