Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 28 marca 2006, 17:16

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: The Elder Scrolls IV: Oblivion – Część 1

Pierwsza część poradnika do olbrzymiej gry, którą niewątpliwie jest The Elder Scrolls IV: Oblivion opisuje główny wątek fabularny, będącym najważniejszym i najbardziej rozbudowanym cyklem misji w tym świecie.

„Oto przez wami pierwsza część poradnika do olbrzymiej gry, którą niewątpliwie jest The Elder Scrolls IV: Oblivion. Na pierwszy ogień idzie główny wątek fabularny, być może nie będący główną atrakcją Cyrodiil, ale bez wątpienia najważniejszy i najbardziej rozbudowany cykl misji w tym świecie. [...]

Poradnik unika raczej zniżania się do poziomu totalnego banału, nie opisujemy więc z aptekarską precyzją każdego lochu. Większość z nich i tak jest bliźniaczo podobna, a algorytm poruszania się po podziemiach każdy gracz ma przecież we krwi. Zwróciliśmy jednak uwagę na wszystkie godne zauważenia szczegóły.

W drodze jest następna, o wiele bardziej rozbudowana i pełna część poradnika, pokrywająca wszystkie misje poboczne, gildie, charakterystyki postaci i inne ciekawostki, którymi nie pogardzi żaden szanujący się bohater. Grajcie w Obliviona i zaglądajcie na GOL-a, do przeczytania!” - „Lordareon”

The Elder Scrolls IV: Oblivion – Część 1 - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry The Elder Scrolls IV: Oblivion – Część 1 w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.