Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 22 marca 2006, 19:13

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II

Poradnik do gry strategicznej „Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II” zawiera dokładny opis przejścia obydwóch kampanii single player, a także wyszczególnienie mocy używanych przez każdą ze stron konfliktu.

„Bitwa o Śródziemie II to wyśmienita gra strategiczna, której misje dla pojedynczego gracza stają się wyzwaniem jedynie na wyższym poziomie trudności. Powiadam Wam, nie warto rozpoczynać kampanii single player na łatwym poziomie. Jedynie poziom średni i zaawansowany dostarczy odpowiedniej dawki rozrywki. Właśnie z myślą o tego typu zabawie, stworzony został poniższy poradnik i solucja.

Gra posiada bardzo przyzwoity samouczek, który szczegółowo wyjaśnia zasady rządzące światem BFME2. Zakładam, że każdy z Was zapoznał się z tym tutorialem, dzięki czemu obeszło się w poradniku bez nauki podstaw rozgrywki i obsługi interfejsu programu.

[...] Zapraszam do gry i dalszej lektury.” - „Kull”

Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie 2 w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.