Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 kwietnia 2006, 12:32

autor: Radosław "eLKaeR" Grabowski

Co nowego wiadomo na temat Tom Clancy's Rainbow Six Vegas?

Do końca bieżącego roku powinniśmy ujrzeć grę pt. Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas w wersji dla PC oraz konsol (PlayStation 2, Xbox, PlayStation 3 i Xbox 360). Korporacja Ubisoft Entertainment udostępniła właśnie dość dokładne informacje na temat omawianej pozycji, które w towarzystwie zrzutów ekranowych o wysokiej rozdzielczości przedstawiamy niniejszym Szanownym Czytelnikom.

Co nowego wiadomo na temat Tom Clancy's Rainbow Six Vegas? - ilustracja #1 Do końca bieżącego roku powinniśmy ujrzeć grę pt. Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas w wersji dla PC oraz konsol (PlayStation 2, Xbox, PlayStation 3 i Xbox 360). Korporacja Ubisoft Entertainment udostępniła właśnie dość dokładne informacje na temat omawianej pozycji, które w towarzystwie zrzutów ekranowych o wysokiej rozdzielczości przedstawiamy niniejszym Szanownym Czytelnikom.

Co nowego wiadomo na temat Tom Clancy's Rainbow Six Vegas? - ilustracja #2 Zgodnie z tytułem przeniesiemy się do największego miasta w amerykańskim stanie Nevada, znanego przede wszystkim dzięki licznym kasynom, hotelom etc. Nietrudno zgadnąć, że do metropolii na Pustyni Mojave trafimy w związku z występującymi na tym terenie ogniskami terroryzmu, które jako członkowie elitarnego oddziału rządowego będziemy natychmiast likwidować. W skład owego świetnie wyszkolonego zespołu wejdzie m.in. Logan Keller (dowódca i ekspert w dziedzinie rekonesansu), Michael Walter (fachowiec od ciężkiej broni) i Jung Park (elektronik i strzelec wyborowy zarazem). Zgodnie z tradycją nie ma zabraknąć szeregu autentycznych rodzajów środków bojowych (np. karabiny, pistolety i granaty) oraz dodatkowego osprzętu, niezbędnego w konfrontacji z wyjętymi spod prawa osobnikami.

Co nowego wiadomo na temat Tom Clancy's Rainbow Six Vegas? - ilustracja #3 Przebieg akcji, obejmującej de facto jeden wirtualny dzień, ukazany zostanie z perspektywy FPP, aczkolwiek twórcy zadbają o to, abyśmy nie byli wyłącznie uczestnikami bezpardonowej strzelaniny z przerywnikami w formie włamywania się do komputerów, wysadzania ścian itp. Autorzy położą bowiem szczególny nacisk na elementy planowania taktycznego, dzięki czemu zespołowe działanie w rozświetlonym neonowym blaskiem mieście można będzie prowadzić niezwykle profesjonalnie. Wykonywania zadań rzecz jasna nie ułatwią dość obszerne lokacje, jak również liczni przeciwnicy, wyposażeni w wysokiej próby Sztuczną Inteligencję. Naturalnie nie mamy być skazani na zmaganie się jedynie z tą ostatnią, ponieważ udostępniona zostanie nam opcja multiplayer, pozwalająca na zabawę za pośrednictwem globalnej Sieci (w trybie tym odblokujemy też rozmaite bonusy).