Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 kwietnia 2006, 09:53

Opublikowano pierwszy dodatek do Dungeons & Dragons Online: Stormreach

Firma Turbine Entertainment Software opublikowała wczoraj pierwszy dodatek do gry Dungeons & Dragons Online: Stormreach, zatytułowany Dragon’s Vault. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, jest on dostępny całkowicie za darmo dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników programu.

Firma Turbine Entertainment Software opublikowała wczoraj pierwszy dodatek do gry Dungeons & Dragons Online: Stormreach, zatytułowany Dragon’s Vault. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, jest on dostępny całkowicie za darmo dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników programu. W ten oto sposób autorzy pragną podziękować wszystkim ludziom, którzy wykazali zainteresowanie ich grą.

Opublikowano pierwszy dodatek do Dungeons & Dragons Online: Stormreach - ilustracja #1

W Dragon’s Vault weźmiemy udział w misji, której celem jest odnalezienie i zabicie legendarnego czerwonego smoka. W sumie dodano aż piętnaście premierowych podziemi. Walka ze stworem w tytułowym grobowcu jest zwieńczeniem przygód, które przeznaczone są dla zaawansowanych użytkowników gry.

Opublikowano pierwszy dodatek do Dungeons & Dragons Online: Stormreach - ilustracja #2

Dragon’s Vault jest pierwszym dodatkiem z serii. Już teraz Turbine Entertainment Software myśli nad kolejnymi rozszerzeniami, nie wiadomo jednak czy będą one nadal dystrybuowane za darmo. O tym czy tak się stanie przekonamy się zapewne już wkrótce. Śledźcie uważnie nasz serwis informacyjny.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Dungeons & Dragons Online: Stormreach, skorzystaj z materiałów zgromadzonych na łamach naszego serwisu: