Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPS2PCXBOXGCN
Okładka Future Tactics: The Uprising (PS2)

Future Tactics: The Uprising

Tytuł gry nieprzypadkowo nawiązuje do popularnych japońskich cRPG-ów, jak chociażby „Final Fantasy Tactics”. „Future Tactics” to osadzona w futurystycznych klimatach gra role-playing.

RPG | turowe | klasyczne RPG

Okładka Future Tactics: The Uprising (PS2)

data premiery gry:

6maj2004

XBOX

9maj2004

PS2 GCN

22paź2004

PC
Kolekcja gier
Obserwuj grę

„Future Tactics: The Uprising” to gra zaliczana do gatunku tactical RPG. Przejmując kontrolę nad jednym z bohaterskich żołnierzy bierzemy udział w wielkiej, strategicznej bitwie, w której zwycięzca może być tylko jeden. Za grę odpowiedzialna jest firma Crave Entertainment, wydawca takich pozycji, jak: „Ultimate Fighting Championship: Throwdown”, „Kengo: Master of Bushido” oraz „Kabuki Warriors”.

„Future Tactics: The Uprising” to taktyczna gra RPG, w której wcielamy się w jednego z osiemnastu najlepszych żołnierzy przyszłości. Walcząc na jednej z dziewiętnastu trójwymiarowych, ulegających zniszczeniom aren zdobywamy doświadczenie i poznajemy tajniki bardzo dobrze rozwiązanego systemu walki. Gra oferuje nam ciekawie rozwiązany tryb Story, pełen przerywników oraz rozmów, z których możemy wyłuskać wiele informacji na temat świata gry. Zwyciężając w kolejnych walkach zdobywamy punkty, które pozwalają nam na lepsze wyposażenie wojaka, jak i poprawienie jego umiejętności.

Jednym z trybów, jakie oferuje nam „Future Tactics: The Uprising” jest multiplayer, który umożliwia rozegranie bitwy dwóm graczom jednocześnie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1 - 2  

Gry podobne do Future Tactics: The Uprising

Klasyfikacja PEGI Future Tactics: The Uprising

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
PC
PS2
GCN
XBOX