Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPS2GCN
Okładka Mystic Heroes (PS2)
OkładkaMystic Heroes (PS2)

Mystic Heroes

Siły ciemności nie dadzą zapomnieć o sobie. Wcześniej pokonane, ponownie budzą się i szykują okrutną zemstę. Mystic Heroes to gra będąca połączeniem kilku gatunków: nawalanki oraz typowej gry akcji z domieszką elementów RPG.

RPG | książki | RPG akcji

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Mystic Heroes Premiera

30wrz2002

GCN

24lis2002

PS2

producent: Koei Tecmo wydawca: Koei Tecmo Strona oficjalna

Gry podobne do Mystic Heroes

Kessen

Front Mission 4

Future Tactics: The Uprising

Mystic Heroes to gra, w której po raz kolejny gracz wciela się w obrońcę szlachetnych wartości. Zło i dobro znowu skrzyżowały swój oręż, przyszłość świata zawisła na włosku. Gra nawiązuje do chińskiej mitologii i z tegoż źródła zostały zapożyczone postacie występujące w tej produkcji.

Zły bóg Da Qi i jego ciemne siły sprzymierzone w swoim czasie zostały pokonane. Jednak nie na długo. Ciemność znowu zalega krainę...

Mystic Heroes to gra będąca połączeniem kilku gatunków: gry akcji z elementami RPG oraz bijatyki. Gracz walcząc z hordami przeciwników, musi także odpowiednio dobierać swoich sprzymierzeńców, zbierać przedmioty, a przede wszystkim używać magii. W grze występują 4 rodzaje tajemnych ataków, których siłę można odpowiednio modyfikować poprzez zwiększanie swojego doświadczenia i przechodzenia na wyższy poziom wtajemniczenia. Jednak nic nie zdziałamy, jeśli nie będziemy zbierać magicznych run, które są kluczem do naszego sukcesu. Tych zaczarowanych artefaktów jest grubo ponad 70.

Grafika prezentuje styl typowo starochiński, a poprzeplatana jest rozbudowanymi wstawkami filmowymi orbitującymi wokół klimatu fantasy, magii oraz zaklętych miejsc.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Nośnik: DVD

Klasyfikacja PEGI Mystic Heroes

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
PS2
GCN