Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Soldner: Secret Wars (PC)

Soldner: Secret Wars PC

Soldner: Secret Wars to stworzona przez zespół deweloperski Wings Simulations wojenna gra akcji, której fabuła osadzona została w nieodległej przyszłości. Gracz staje na czele grupki doskonale wyszkolonych najemników, wyposażonych w nowoczesny sprzęt bojowy.

Akcji | TPP | współczesne konflikty

PC Windows
Okładka Soldner: Secret Wars (PC)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

27maja2004

13października2005

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Akcja SÖLDNER: Secret Wars toczy się w niezbyt odległej przyszłości roku 2010. Wielkim potęgom jak Stany Zjednoczone czy Rosja po blisko połowie wieku znudziła się rola tzw. „Światowej Policji”. Prowadzone przez te kraje kampanie militarne i sankcje ekonomiczne bardzo negatywnie odbiły się na ich gospodarce, ekonomii i przede wszystkim bezpieczeństwie narodowym. Powoli nadrzędną rolę w międzynarodowych konfliktach zaczęły odgrywać małe i dobrze zorganizowane grupy najemników, wykorzystujące bardzo nowoczesny sprzęt bojowy (m.in. pojazdy opancerzone, śmigłowce, oraz samoloty startu pionowego). Gracz staje się przywódcą jednej z tych wyspecjalizowanych grup. Do przejścia czeka dynamiczna kampania składająca się z szeregu różnorodnych misji. Gracz jako przywódca najemników, musi nie tylko dowodzić swoimi podwładnymi w walce, lecz także zadbać o kolejne intratne zlecenia, odpowiednie zaopatrzenie, a także dostosowanie się do panujących obecnie warunków politycznych. Gra posiada całkowicie trójwymiarową grafikę. Akcja toczy się w dynamicznie modelowanym świecie, mamy tu zmiany pogody, cykle dnia i nocy oraz pory roku. SÖLDNER: Secret Wars oprócz rozgrywki w trybie single player pozwala też na rozgrywkę wieloosobową do 32 osób równocześnie, a nawet do 128 w przypadku gry na specjalnym serwerze. Ponadto autorzy gry zaimplementowali jeszcze generator misji.

  • Ponad 60 nowoczesnych rodzajów broni do wykorzystania, w tym karabiny maszynowe, karabiny snajperskie, wyrzutnie rakiet, itp.
  • Ponad 70 współczesnych pojazdów bojowych bierze udział w walkach (m.in. śmigłowiec AH-64D Apache oraz czołg M2A1 Abrams).
  • Akcja rozgrywa się łącznie na obszarze 18 milionów mil kwadratowych.
Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1 - 32  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 6,2 / 10 na podstawie 168 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 19,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Soldner: Secret Wars

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Soldner: Secret Wars

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 2 GHz
  • 512MB RAM
  • 64MB akcelerator 3D (GeForce 4 lub lepszy)
Soldner: Secret Wars - recenzja gry
Soldner: Secret Wars - recenzja gry

Recenzja 8 listopada 2004, 09:04

Misje są nudne. Po wykonaniu kilku zaczynają być do siebie łudząco podobne, a kiepskie AI tylko pogarsza sprawę. Samo pokonanie drogi od bazy do miejsca przeznaczenia jest bardzo nużące i trwa czasami kilka minut. Nawet najszybsze pojazdy poruszają się bardzo powoli, co zaczyna po pewnym czasie stresować, zamiast bawić.