Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Soldner: Secret Wars (PC)
OkładkaSoldner: Secret Wars (PC)

Soldner: Secret Wars PC

Soldner: Secret Wars to stworzona przez zespół deweloperski Wings Simulations wojenna gra akcji, której fabuła osadzona została w nieodległej przyszłości. Gracz staje na czele grupki doskonale wyszkolonych najemników, wyposażonych w nowoczesny sprzęt bojowy.

Akcji | TPP | współczesne konflikty

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Soldner: Secret Wars Premiera PC

27maja2004

pudełko PL

13października2005

producent: Wings Simulations wydawca: JoWooD Entertainment AG wydawca PL: CD Projekt S.A. Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Akcja SÖLDNER: Secret Wars toczy się w niezbyt odległej przyszłości roku 2010. Wielkim potęgom jak Stany Zjednoczone czy Rosja po blisko połowie wieku znudziła się rola tzw. „Światowej Policji”. Prowadzone przez te kraje kampanie militarne i sankcje ekonomiczne bardzo negatywnie odbiły się na ich gospodarce, ekonomii i przede wszystkim bezpieczeństwie narodowym. Powoli nadrzędną rolę w międzynarodowych konfliktach zaczęły odgrywać małe i dobrze zorganizowane grupy najemników, wykorzystujące bardzo nowoczesny sprzęt bojowy (m.in. pojazdy opancerzone, śmigłowce, oraz samoloty startu pionowego). Gracz staje się przywódcą jednej z tych wyspecjalizowanych grup. Do przejścia czeka dynamiczna kampania składająca się z szeregu różnorodnych misji. Gracz jako przywódca najemników, musi nie tylko dowodzić swoimi podwładnymi w walce, lecz także zadbać o kolejne intratne zlecenia, odpowiednie zaopatrzenie, a także dostosowanie się do panujących obecnie warunków politycznych. Gra posiada całkowicie trójwymiarową grafikę. Akcja toczy się w dynamicznie modelowanym świecie, mamy tu zmiany pogody, cykle dnia i nocy oraz pory roku. SÖLDNER: Secret Wars oprócz rozgrywki w trybie single player pozwala też na rozgrywkę wieloosobową do 32 osób równocześnie, a nawet do 128 w przypadku gry na specjalnym serwerze. Ponadto autorzy gry zaimplementowali jeszcze generator misji.

  • Ponad 60 nowoczesnych rodzajów broni do wykorzystania, w tym karabiny maszynowe, karabiny snajperskie, wyrzutnie rakiet, itp.
  • Ponad 70 współczesnych pojazdów bojowych bierze udział w walkach (m.in. śmigłowiec AH-64D Apache oraz czołg M2A1 Abrams).
  • Akcja rozgrywa się łącznie na obszarze 18 milionów mil kwadratowych.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1 - 32  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 6,2 / 10 na podstawie 168 głosów czytelników.

Soldner: Secret Wars cena w dniu premiery: 19,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Soldner: Secret Wars

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Soldner: Secret Wars Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 2 GHz
  • 512MB RAM
  • 64MB akcelerator 3D (GeForce 4 lub lepszy)