Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 grudnia 2006, 14:35

autor: Vercetti

Soldner 2 w produkcji

Wydana dwa i pół roku temu taktyczna gra akcji o nazwie Soldner: Secret Wars nie znalazła co prawda uznania w oczach recenzentów (średnia ocen 44% według GameRankings.com), jednak wielu odbiorcom spodobała się na tyle, że jej ojcowie, panowie ze studia Wings Simulations postanowili wypuścić doń dodatek - Marine Corps.

Wydana dwa i pół roku temu taktyczna gra akcji o nazwie Soldner: Secret Wars nie znalazła co prawda uznania w oczach recenzentów (średnia ocen 44% według GameRankings.com), jednak wielu odbiorcom spodobała się na tyle, że jej ojcowie, panowie ze studia Wings Simulations postanowili wypuścić doń dodatek - Marine Corps. Losy tego produktu nie potoczyły się jednak zbyt dobrze, toteż jego autorom skutecznie wyperswadowano pomysł stworzenia pełnoprawnej, drugiej odsłony Soldnera.

Soldner 2 w produkcji - ilustracja #1

Tymczasem austriacki JoWood, właściciel praw do gry ciągle wierzy, że tytuł ten ma w sobie potencjał, który przyciągnie do monitorów tysiące klientów. W związku z tym zachodni wydawca zaprosił do współpracy nowy zespół programistów, kryjący się pod nazwą gEasy Development Team. Firma ta zgodnie z umową rozpoczęła już prace nad projektem Soldner 2.

Niestety, jak na razie nie ujawniono żadnych szczegółów na temat nadchodzącego dzieła. Jedyną informacją, która ujrzała dotąd światło dzienne, jest planowany termin premiery gry – czwarty kwartał przyszłego roku.