Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 grudnia 2006

Fight Night Round 3 w wersji mobilnej
Fight Night Round 3 w wersji mobilnej

Vercetti, 1 grudnia 2006, 17:58

Electronic Arts poinformowało, że stworzona przez studio EA Sports symulacja boksu trafiła właśnie na kolejną platformę – telefony komórkowe. Fight Night Round 3 w edycji przenośnej dostępne jest już na terenie Stanów Zjednoczonych. Grę mogą pobierać użytkownicy tamtejszych sieci bezprzewodowych.

Myśli nieprzemyślane - Zabijam, bo lubię

Redakcja GRYOnline.pl, 1 grudnia 2006, 17:33

Każde dziecko wie, że jak zabijesz zwierzaka, to zostanie po nim kilka sztuk złota i np. miecz, tarcza.

MMO dla posiadaczy Wii? To możliwe

Elrond, 1 grudnia 2006, 17:00

Wydaje się, iż konsola Wii zaczyna dopiero rozwijać swoje skrzydła, a prezes amerykańskiego oddziału Nintendo robi wszystko, aby w tym przekonaniu utwierdzać jej użytkowników. Ostatnio zasiał w ich umysłach wizję możliwości stworzenia gry z rodzaju MMO.

Silverfall z kilkumiesięcznym poślizgiem
Silverfall z kilkumiesięcznym poślizgiem

Vercetti, 1 grudnia 2006, 16:58

Końcówka listopada miała być ucztą dla fanów gatunku cRPG, a to za sprawą gry Silverfall, tworzonej przez studio Kyiv’s Games na zlecenie Monte Cristo. Niestety zaanonsowany blisko rok temu tytuł nie trafił jeszcze do sprzedaży poza Francją (gdzie lokalna prasa przyznaje mu przeciętne noty). Co więcej: nie zanosi się na to, by gra ukazała się w pozostałej części Starego Kontynentu

Kto wystąpi w kolejnej odsłonie serii Need for Speed?
Kto wystąpi w kolejnej odsłonie serii Need for Speed?

Vercetti, 1 grudnia 2006, 16:15

Choć na sklepowych półkach znaleźć można wciąż świeże wyścigi o nazwie Need for Speed Carbon, to ich producent, koncern Electronic Arts już myśli o kolejnej odsłonie swojej dochodowej sagi. Amerykański gigant branży elektronicznej chce zacząć prace nad kolejnym NFS-em dość nietypowo, bo od wyboru modelki, która wystąpi w nowej grze.

Przerwano developing nowej przygodówki Ala Lowe'a
Przerwano developing nowej przygodówki Ala Lowe'a

eLKaeR, 1 grudnia 2006, 15:55

Słynny Al Lowe, czyli twórca kontrowersyjnej serii wirtualnych przygód Larry'ego, zapowiedział w maju bieżącego roku swój triumfalny powrót na elektroniczno-rozrywkowy rynek. Miała mu to umożliwić pecetowa gra, zatytułowana Sam Suede: Undercover Exposure. Niestety musimy przekazać smutną wiadomość osobom, które niecierpliwie czekały na nowe dzieło Lowe'a.

Podłącz klasyczne kontrolery do Nintendo Wii przy pomocy specjalnych przejściówek
Podłącz klasyczne kontrolery do Nintendo Wii przy pomocy specjalnych przejściówek

Krystian Smoszna, 1 grudnia 2006, 15:12

Już wkrótce na rynku pojawią się dwa interesujące gadżety, które powstały z myślą o konsoli Nintendo Wii. Mowa tu o przejściówkach umożliwiających podłączenie starych kontrolerów do nowego urządzenia firmy Nintendo.

Lara Croft na sposób chiński
Lara Croft na sposób chiński

eLKaeR, 1 grudnia 2006, 13:50

Larę Croft znamy jako Angielkę z arystokratycznego rodu. Wizerunek ten niekoniecznie musi być jednak bliski Chińczykom, którzy wkrótce doczekają się premiery gry Tomb Raider: Legend w zlokalizowanej wersji językowej. Na potrzeby promocji owego produktu w Państwie Środka zorganizowano na miejscu wybory modelki – dalekowschodniej Lary Croft.

Electronic Arts będzie tworzyć oryginalne gry?

Elrond, 1 grudnia 2006, 12:47

Trzeba przyznać, iż jeśli chodzi o oryginalne pomysły na gry, Electronic Arts nie ma za bardzo się czym pochwalić. Od wielu lat Elektronicy serwują nam bowiem „odgrzewane” kotlety sportowe (FIFA), samochodowe (Need for Speed) bądź też nowości, ale tak naprawdę oparte jedynie na licencjach, głównie filmowych (Władca Pierścieni – Bitwa o Śródziemie). Sytuacja ta jednak ma się zmienić, jak powiedział Glenn Entis, wiceprezes EA, w rozmowie z redaktorami serwisu GamesIndustry.biz.

Wokół Wojennego Młota cz.2
Wokół Wojennego Młota cz.2

Khornel, 1 grudnia 2006, 12:26

Zgodnie z obietnicą dzisiaj pierwsza część opisu ras zamieszkujących świat Warhammera. Zajmę się na razie tymi dobrymi, miłującymi pokój i porządek, tylko czy na pewno…

Gran Turismo HD za darmo w Wigilię Bożego Narodzenia
Gran Turismo HD za darmo w Wigilię Bożego Narodzenia

eLKaeR, 1 grudnia 2006, 11:44

Podstawowe elementy na sprzedawanym w sklepach nośniku BD oraz pobieranie samochodów i tras z Internetu za opłatą – tak miał wyglądać projekt Gran Turismo HD po wprowadzeniu w życie. Plany uległy jednak właśnie zmianie ku uciesze obecnych i przyszłych posiadaczy PlayStation 3. Użytkownicy nowej stacjonarnej konsoli marki Sony będą bowiem mogli wejść w posiadanie GTHD całkowicie za darmo.

Full Auto 2: Battlelines w
Full Auto 2: Battlelines w "złocie"

Krystian Smoszna, 1 grudnia 2006, 11:10

Druga odsłona cyklu Full Auto, przygotowana z myślą o konsoli PlayStation 3, znajduje się w „złotej” fazie produkcji – poinformowała dziś firma SEGA, która opublikowała w tej sprawie oficjalne oświadczenie prasowe.

Warhammer: Mark of Chaos w Polsce 15 grudnia
Warhammer: Mark of Chaos w Polsce 15 grudnia

Łukasz Malik, 1 grudnia 2006, 10:21

Zgodnie ze zaktualizowanym planem wydawniczym firmy Cenega Poland, strategia czasu rzeczywistego Warhammer: Mark of Chaos trafi do polskich sklepów w piątek, 15 grudnia.

W poniedziałek ruszą zapisy na beta-testy gry Halo 3
W poniedziałek ruszą zapisy na beta-testy gry Halo 3

Krystian Smoszna, 1 grudnia 2006, 10:01

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wiosną przyszłego roku firma Bungie Studios rozpocznie beta-testy gry Halo 3, a dokładnie oferowanego przez ten program trybu multiplayer. Użytkownicy konsoli Xbox 360 będą mogli zgłaszać swoje kandydatury już od najbliższego poniedziałku. Niestety, oferta skierowana jest wyłącznie do mieszkańców Ameryki Północnej.

Prezes Electronic Arts o sprzedaży konsoli PS3

Jiker, 1 grudnia 2006, 09:36

Larry Probst, prezes koncernu Electronic Arts, określił liczbę konsol PS3, która trafiła w ostatnim czasie na rynek amerykański, mianem „poniżej oczekiwań”. Jego zdanie podzielają wszyscy najważniejszy pracownicy EA.

Wysoka ocena gry Blue Dragon w magazynie Famitsu
Wysoka ocena gry Blue Dragon w magazynie Famitsu

Krystian Smoszna, 1 grudnia 2006, 09:36

Zaledwie kilka dni dzieli nas od japońskiej premiery gry Blue Dragon, która z pewnością poprawi sprzedaż konsoli Xbox 360 w Kraju Kwitnącej Wiśni. Program został już zrecenzowany na łamach renomowanego magazynu Famitsu. Jego redaktorzy wystawili produktowi studia Mistwalker bardzo wysokie noty.

Kolejna aktualizacja dashboardu 360-tki

Jiker, 1 grudnia 2006, 09:19

Ostatnią aktualizację dashboarda, czyli systemu konsoli Xbox 360, przeprowadzono na przełomie października i listopada 2006 roku. Ten naprawdę poważny update pozwolił graczom na skorzystanie m.in. z opcji wyświetlania obrazu w rozdzielczości 1080p. Wczoraj udostępniona została kolejna, choć już znacznie mniejsza poprawka.

Electronic Arts obejmuje kontrolę nad firmą Headgate Studios

Krystian Smoszna, 1 grudnia 2006, 08:59

Istniejąca od czternastu lat firma Headgate Studios, Inc. dołączyła do wielkiej rodziny Electronic Arts, o czym wczoraj poinformowali przedstawiciele koncernu. Nowy, wewnętrzny oddział molocha, skoncentruje się na produkcji gier dla konsoli Nintendo Wii.