Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 4 grudnia 2006

Poradnik: Star Wars: Empire at War - Forces of Corruption

Redakcja GRYOnline.pl, 4 grudnia 2006, 19:50

Forces of Corruption to pierwszy dodatek do wyśmienitej strategii Empire at War wydanej z początkiem 2006 roku. Dla każdego fana Gwiezdnych Wojen jest to produkcja wręcz rewolucyjna, gdyż wprowadza trzecią stronę konfliktu – Zann Consortium.

Twórca Napstera tworzy wirtualną społeczność graczy w World of Warcraft
Twórca Napstera tworzy wirtualną społeczność graczy w World of Warcraft

Louvette, 4 grudnia 2006, 18:59

Shawn Fanning, twórca (nie)sławnego serwisu Napster, który swego czasu ściągnął na siebie gniew niemal całej branży muzycznej, bierze się za kolejny projekt, tym razem związany z grami online, a konkretnie Word of Warcraft.

Fuzion Frenzy 2 dopiero po Świętach
Fuzion Frenzy 2 dopiero po Świętach

Vercetti, 4 grudnia 2006, 17:58

Microsoft opublikował dzisiaj wiadomość mogącą zasmucić wszystkich tych spośród posiadaczy konsoli X360, którzy z niecierpliwością oczekiwali na kontynuację gry zręcznościowej pod tytułem Fuzion Frenzy. Druga odsłona dzieła ekipy Hudson Soft na pewno nie zadebiutuje na rynku w grudniu bieżącego roku. Jako nową datę premiery produktu podano 16 lutego 2007.

Kolejna odsłona serii Alone in the Dark w marcu, również na PS2 i PSP
Kolejna odsłona serii Alone in the Dark w marcu, również na PS2 i PSP

Vercetti, 4 grudnia 2006, 17:40

W opublikowanej dzisiaj informacji prasowej koncern Atari podał kilka terminów, w jakich należy spodziewać się rynkowego debiutu przygotowywanych przezeń gier. Wśród informacji, jakie mogą zainteresować fanów survival horrorów, znalazła się wiadomość na temat premiery produkcji adventure o nazwie Alone in the Dark: Near Death Investigation.

EMPiK - Top Lista nr 48 (04/12/06)

Krooliq, 4 grudnia 2006, 15:31

Kolejny tydzień w EMPiKach zakończony, a zatem czas na zestawienie najlepiej sprzedających się gier na platformę PC i PS2. Powstało ono w oparciu o dane zebrane w okresie od 27.11.2006 do 03.12.2006 w 88 salonach tej sieci.

Najczęściej wyszukiwane tytuły na GOL-u - Listopad 2006

Redakcja GRYOnline.pl, 4 grudnia 2006, 15:28

Stagnacja – tak pokrótce daje się podsumować dwudzieste trzecie zestawienie najczęściej wyszukiwanych na GOL-u tytułów gier.

Zapowiedziano nową grę fantasy online - The Continuum
Zapowiedziano nową grę fantasy online - The Continuum

Metatron, 4 grudnia 2006, 12:57

Nowopowstały developer i wydawca mający swoją siedzibę w Chicago, Seven Lights, ogłosił prace nad The Continuum, produkcją przeznaczoną do wieloosobowej rozgrywki online, będącą połączeniem turowej strategii, gry kolekcjonerskiej i RPG. Nie ma jeszcze przewidzianej dokładnej daty premiery, ale twórcy sytuują ją gdzieś na początku przyszłego roku.

Odtwarzacz filmów HD DVD do X360 trafił na europejskie półki sklepowe
Odtwarzacz filmów HD DVD do X360 trafił na europejskie półki sklepowe

Metatron, 4 grudnia 2006, 11:57

Firma Microsoft ogłosiła, że pierwszego grudnia na europejskie półki sklepowe trafiła przystawka do konsoli Xbox 360 w postaci odtwarzacza filmów HD DVD. Sugerowana cena detaliczna to 129,99 funtów (ok. 713 zł).

Nowe informacje dotyczące filmów Uwe Bolla
Nowe informacje dotyczące filmów Uwe Bolla

Krystian Smoszna, 4 grudnia 2006, 11:50

Uwe Boll aktualnie zajmuje się produkcją filmu Postal, trudno zatem dziwić się, że to właśnie obrazowi nawiązującemu do kontrowersyjnego cyklu strzelanin poświęcamy w naszym serwisie informacyjnym najwięcej miejsca. Niemiecki reżyser jest jednak człowiekiem bardzo aktywnym, warto zatem przyjrzeć się jego innym projektom.

Nikitova pracuje nad nowym projektem wykorzystującym Unreal Engine 3

Metatron, 4 grudnia 2006, 11:48

Firma Nikitova ogłosiła rozpoczęcie prac nad nowym, jeszcze nieujawnionym projektem wykorzystującym opracowany przez Epic Games silnik Unreal Engine 3. Wspomniana firma zajmuje się świadczeniem usług outsourcingowych. Do pracy nad powstającym tytułem została zaangażowana dzięki statusowi doświadczonego developera UE3.

Dwie nowe gry z cyklu Burnout w 2007 roku?

eLKaeR, 4 grudnia 2006, 10:23

Kilkakrotnie wspominaliśmy już, że w planach korporacji Electronic Arts figuruje kolejna odsłona serii Burnout, dedykowana konsolom nowej generacji (PlayStation 3 i Xbox 360). Przeglądając katalog popularnego internetowego sklepu Electronics Boutique można zobaczyć, iż nadchodząca gra ma ujrzeć światło dzienne 6 marca 2007. Taka sama data widnieje również przy innej pozycji spod znaku Burnout.

Theme Park na DS już w marcu
Theme Park na DS już w marcu

Krystian Smoszna, 4 grudnia 2006, 10:16

Japoński oddział koncernu Electronic Arts intensywnie pracuje nad konwersją gry Theme Park dla konsoli Nintendo DS – poinformował w sobotę niemiecki magazyn Gamefront. Gra zadebiutuje w Kraju Kwitnącej Wiśni w marcu przyszłego roku, a kilka tygodni później również w Europie.

Australijczycy zamówili już 30.000 konsol Wii

Jiker, 4 grudnia 2006, 10:13

Internetowe wydanie australijskiego dziennika Herald Sun poinformowało, że na trzy dni przed tamtejszą premierą konsoli Nintendo Wii już 30.000 Australijczyków zdecydowało się złożyć na nią zamówienie przedpremierowe.

Prezes Nintendo of America o rozgrywce sieciowej na konsoli Wii

Jiker, 4 grudnia 2006, 09:32

Reggie Fils-Aime, prezes amerykańskiego oddziału firmy Nintendo, ujawnił ogólną datę startu serwisu, za którego pośrednictwem gracze będą mogli grać w swoje gry również przez Internet. Dokonał tego w trakcie rozmowy z telewizją SpikeTV.

Shadowgrounds 2 w produkcji
Shadowgrounds 2 w produkcji

Krystian Smoszna, 4 grudnia 2006, 09:25

Przedstawiciele firmy Frozenbyte zdradzili w sobotę tytuł swojej nowej gry, nad którą trwają aktualnie zaawansowane prace. Mimo że jeszcze w maju bieżącego roku Finowie deklarowali, że nie będzie to druga odsłona cyklu Shadowgrounds, ostatecznie zdecydowali się na kontynuację przygód Wesley’a Tylera.

Wokół Wojennego Młota cz.3
Wokół Wojennego Młota cz.3

Khornel, 4 grudnia 2006, 09:15

Pod koniec poprzedniego odcinka wyraziłem zdumienie, jak wiele niebezpieczeństw czyha na tych miłujących (he he) pokój. Dzisiaj okaże się, czy moje przypuszczenia były słuszne.

Ukończono prace nad prezentacją polskiej gry Afterfall: Preludium

Metatron, 4 grudnia 2006, 08:37

Polska ekipa developerska Intoxicate Interactive doniosła, że dwumiesięczne prace nad stworzoną w celu przedstawienia inwestorom prezentacją gry Afterfall:Preludium zostały ukończone.