Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Nicolas Games Press Release" 4 grudnia 2006, 15:05

Paraworld w tłoczni

Firma Nicolas Games, partner firmy Koch Media w Polsce, informuje, że polska wersja wyśmienitego RTS'a Paraworld właśnie trafiła do tłoczni.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Firma Nicolas Games, partner firmy Koch Media w Polsce, informuje, że polska wersja wyśmienitego RTS'a Paraworld właśnie trafiła do tłoczni. W związku technicznymi problemami z nowym zabezpieczeniem programu musieliśmy przesunąć premierę gry o kilka dni, za co przepraszamy wszystkich czekających na nią graczy. Mamy nadzieję, że końcowy efekt naszych prac nad polską wersją wynagrodzi wydłużony czas oczekiwania.

Paraworld ustanawia nowe standardy gatunku, oczarowuje graczy zupełnie nowym ekscytującym światem. Zasiadając wysoko nad ziemią, ponad głowami potężnych dinozaurów, dowodzisz prehistorycznymi wojownikami w pięknym, a jednocześnie niebezpiecznym świecie. Wkraczasz do walki uzbrojony w przerażającą broń i umalowany w barwy wojenne. Oprócz zapierającej dech w piersiach grafiki, ustanawiającej nowy standard wśród gier RTS, Paraworld wprowadza szereg innowacji rozgrywki. Kontroler Armii to unikalny piramidowy system dowodzenia poszerzający możliwości strategiczne i umożliwiający błyskawiczne reagowanie na nową sytuację.

Zatem, premiera już w tym tygodniu w cenie 99,99 zł, w pełnej profesjonalnej polskiej wersji językowej.