Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 8 grudnia 2006

Myśli nieprzemyślane - Wiidzieliśmy
Myśli nieprzemyślane - Wiidzieliśmy

Redakcja GRYOnline.pl, 8 grudnia 2006, 18:58

Stało się, najmłodsze i najdziwniejsze dziecko Nintendo w końcu dotarło do Europy, a nawet Polski. Półki w rodzimych sklepach nie ugięły się jednak pod ciężarem towaru spod znaku Ninny, jako że na cały kraj przypadło circa 2000 konsol.

Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 już oficjalnie

eLKaeR, 8 grudnia 2006, 17:05

Jak dotąd korporacja Ubisoft Entertainment okrywała bezpośredni sequel Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter woalem tajemnicy. Dziś wreszcie postanowiono ujawnić oficjalnie to, co dotychczas trzymano w sekrecie i właśnie dlatego możemy zaprezentować Wam pierwsze dość konkretne informacje, dotyczące niniejszej kontynuacji. Mamy również premierowe zrzuty ekranowe o wysokiej jakości 720p.

PlayStation 3 na pewno dostanie grę Tekken 5: Dark Resurrection
PlayStation 3 na pewno dostanie grę Tekken 5: Dark Resurrection

eLKaeR, 8 grudnia 2006, 16:32

Mikołajkowe doniesienia zza kulis potwierdziła właśnie korporacja Namco, w związku z czym możemy oficjalnie poinformować, że z myślą o platformie PlayStation 3 przygotowywana jest konwersja gry Tekken 5: Dark Resurrection z automatów coin-op. W stosunku do edycji arcade'owej rozszerzeniu ulegnie ilość dostępnych postaci wojowników – będzie można wreszcie wybrać demonicznego Jinpachiego Mishimę.

Europejska premiera gry Dave Mirra BMX Challenge w kwietniu
Europejska premiera gry Dave Mirra BMX Challenge w kwietniu

Krystian Smoszna, 8 grudnia 2006, 14:49

Produkt firmy Crave Entertainment o nazwie Dave Mirra BMX Challenge, który został przygotowany z myślą o konsoli PlayStation Portable, miał swoją premierę w Stanach Zjednoczonych pod koniec października. Teraz twórcy programu myślą o podbiciu rynku europejskiego.

Amerykańscy policjanci weszli bez kolejki po PS3

Draconewt, 8 grudnia 2006, 14:11

Jak widać nie trzeba być złodziejem, by dostać PS3 bez kolejki. Dwóch policjantów zostało oskarżonych o nadużycie przywilejów w celu wejścia bez kolejki podczas premiery PS3 w Stanach Zjednoczonych.

Gra Brothers In Arms: D-Day w amerykańskich i europejskich sklepach
Gra Brothers In Arms: D-Day w amerykańskich i europejskich sklepach

Metatron, 8 grudnia 2006, 12:33

Jak ogłosiła firma Ubisoft, wydana przez nią gra Brothers In Arms: D-Day trafiła właśnie na amerykańskie i europejskie półki sklepowe.

Petroglyph pracuje nad pierwszą łatą do Star Wars: Empire at War - Forces of Corruption
Petroglyph pracuje nad pierwszą łatą do Star Wars: Empire at War - Forces of Corruption

Krystian Smoszna, 8 grudnia 2006, 12:20

Pierwszy dodatek do gry Star Wars: Empire at War został przygotowany i wydany w ekspresowym tempie, ale nie przełożyło się to niestety na jego jakość. Co prawda brak tu poważniejszych błędów technicznych, ale fani programu zwracają uwagę na słabe zbalansowanie rozgrywki, co widoczne jest w trakcie batalii w trybie multiplayer.

Dwuekranowa układanka w kosmosie
Dwuekranowa układanka w kosmosie

eLKaeR, 8 grudnia 2006, 11:32

Nadal źródłem inspiracji dla wielu twórców gier logicznych jest legendarny Tetris. Tyczy się to również ludzi z korporacji Namco Bandai, którzy zapowiedzieli właśnie pozycję pod tytułem Trioncube, przeznaczoną wyłącznie dla kieszonkowej konsoli Nintendo DS. Premiera gotowego produktu nastąpi już w lutym 2007 roku.

Nintendo Wii debiutuje w Europie!
Nintendo Wii debiutuje w Europie!

Krystian Smoszna, 8 grudnia 2006, 10:28

Konsolę Nintendo Wii jest już dostępna od kilkunastu dni w Stanach Zjednoczonych, a od ubiegłej soboty również w Kraju Kwitnącej Wiśni. Teraz przyszedł czas na Europę. To właśnie dziś – 8 grudnia 2006 roku – japoński koncern Nintendo wprowadził swoje najnowsze urządzenie do sprzedaży na Starym Kontynencie.

ERSB otrzymuje wsparcie amerykańskich senatorów w narodowej kampanii

Metatron, 8 grudnia 2006, 10:07

Amerykańska organizacja Entertainment Software Rating Board (ESRB) zajmująca się klasyfikowaniem gier do kategorii wiekowej w zależności od elementów w nich zawartych, połączyła swe siły z wpływowymi senatorami Stanów Zjednoczonych w kampanii na rzecz pouczenia i zachęcenia rodziców do korzystania z oznaczeń ESRB podczas wyboru gier dla swoich dzieci.

Nintendo komentuje problemy z paskiem do Wiimote'a

Metatron, 8 grudnia 2006, 09:51

Niedługo po premierze nowej konsoli Nintendo w mediach zaczęły pojawiać się informacje o tym, że niektórzy jej użytkownicy skarżą się, iż wskutek grania zniszczyli swoje meble i telewizory. Winą za ten fakt obarczają pasek na nadgarstek, który ich zdaniem jest za słaby.

Studio Twelve Interactive oficjalnym developerem gier dla PlayStation 3

eLKaeR, 8 grudnia 2006, 09:44

Nadal nie widać końca procesu produkcji platformówki pt. Crash Dummy vs. The Evil D-Troit, ukazującej zabawne perypetie manekinów, używanych zwykle w crash testach samochodów. Tymczasem twórcy owej pozycji (pracownicy firmy Twelve Interactive) ogłosili, iż zostali oficjalnymi developerami oprogramowania rozrywkowego dla PlayStation 3. W związku z tym półgębkiem wspomnieli o swojej kolejnej grze.

Trailer gry Mass Effect z X06 od dziś na Xbox Live
Trailer gry Mass Effect z X06 od dziś na Xbox Live

Metatron, 8 grudnia 2006, 09:40

Trzy miesiące minęły od X06, mającej miejsce w Barcelonie imprezy Microsoftu, a jeszcze do tej pory gracze nie mogli zapoznać się z zaprezentowanym tam filmikiem z Mass Effect, stworzonej przez BioWare, wyczekiwanej gry RPG na konsolę Xbox 360. Od dzisiaj sytuacja ta ulegnie zmianie.

Zapowiedziano Burnout Dominator i pokazano pierwsze screenshoty
Zapowiedziano Burnout Dominator i pokazano pierwsze screenshoty

eLKaeR, 8 grudnia 2006, 09:23

Nasza nieoficjalna wiadomość sprzed czterech dni, dotycząca nowej gry z cyklu Burnout dla PlayStation 2 i PlayStation Portable, znalazła potwierdzenie w najświeższym oświadczeniu korporacji Electronic Arts. Amerykański gigant elektroniczno-rozrywkowy zapowiedział bowiem właśnie premierę pozycji o nazwie Burnout Dominator, tworzonej przez ekipę developerską z brytyjskiego miasta Guildford.