Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 9 grudnia 2006

Gluck'Oza: Action! - więcej szczegółów
Gluck'Oza: Action! - więcej szczegółów

Elrond, 9 grudnia 2006, 18:02

Na tegorocznych targach E3 firma Game Factory Interactive zaprezentowała grę Gluck'Oza: Action!. Niestety, dalsze informacje o grze "utknęły" gdzieś w eterze, aż do teraz. Bohaterką wspomnianej produkcji jest dziewczyna imieniem Gluck'Oza (pojawia się ona również w innej grze GFI, Jagged Farm: Birth of a Hero). Jest młoda, ponętna oraz ... niebezpieczna.

Samurai Warriors 2 Empires od korporacji Koei

Elrond, 9 grudnia 2006, 17:29

Już 27 lutego na północnoamerykańskich półkach sklepowych pojawią się pudełka z grą Samurai Warriors 2 Empires. Wydana przez firmę Koei pozycja, reprezentująca gatunek akcji z elementami taktycznymi, przeniesie nas do feudalnej Japonii. Gra zawita na konsole PS2 oraz Xbox 360.

Rozszerzenie rocznicowej wersji The Settlers II w drodze
Rozszerzenie rocznicowej wersji The Settlers II w drodze

Elrond, 9 grudnia 2006, 15:34

Firmy Blue Byte oraz Ubisoft zachęcone sukcesem, jaki odniosła na rynku specjalna wersja drugiej odsłony serii znakomitych gier strategicznych, The Setllers, wydana w 10 rocznice pojawienia się na rynku swojego pierwowzoru, postanowiły nieco bardziej podrążyć temat. Owocem tego jest rozszerzenie zatytułowane The Vikings, które w Niemczech pojawi się już w lutym przyszłego roku.

50 tysięcy egzemplarzy Wii sprzedanych w ciągu pół doby w Wielkiej Brytanii

Metatron, 9 grudnia 2006, 14:50

Przedstawiciele brytyjskiego oddziału Nintendo poinformowali, że w przeciągu dwunastu godzin od premiery Wii, która odbyła się o północy, w Wielkiej Brytanii sprzedano pięćdziesiąt tysięcy egzemplarzy konsoli.

Nintendo oskarżone o naruszenie prawa patentowego
Nintendo oskarżone o naruszenie prawa patentowego

Metatron, 9 grudnia 2006, 13:57

Powoli staje się już standardem, że twórcy popularnych technologii wykorzystywanych przez branżę elektronicznej rozrywki prędzej czy później trafiają do sądu oskarżeni o naruszenie takiego to a takiego patentu. Tym razem taki los spotkał opracowany przez Nintendo kontroler do Wii.

Sims 2: Seasons – nowy dodatek zapowiedziany
Sims 2: Seasons – nowy dodatek zapowiedziany

Metatron, 9 grudnia 2006, 11:42

Firma Electronic Arts zapowiedziała wydanie kolejnego dodatku do gry Sims 2, zatytułowanego Seasons (pory roku). Jak sama nazwa wskazuje, tym razem świat wirtualnych ludzi wzbogacony zostanie o zmieniające się warunki pogodowe, związane z panującą w danym momencie porą roku.

Konkursowy grudzień na GRY-OnLine!

Redakcja GRYOnline.pl, 9 grudnia 2006, 11:38

Co prawda za oknem naszej krakowskiej redakcji mamy piękną wiosenna pogodę, ale nie zapomnieliśmy oczywiście że grudzień to miesiąc prezentów i upominków. Dlatego, wraz z firmami z którymi mamy przyjemność współpracować przygotowaliśmy konkursy, w których możecie wygrać naprawdę cenne nagrody. Wystarczy odrobina wiedzy o grach i trochę szczęścia.