Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 grudnia 2006, 18:02

autor: Elrond

Gluck'Oza: Action! - więcej szczegółów

Na tegorocznych targach E3 firma Game Factory Interactive zaprezentowała grę Gluck'Oza: Action!. Niestety, dalsze informacje o grze "utknęły" gdzieś w eterze, aż do teraz. Bohaterką wspomnianej produkcji jest dziewczyna imieniem Gluck'Oza (pojawia się ona również w innej grze GFI, Jagged Farm: Birth of a Hero). Jest młoda, ponętna oraz ... niebezpieczna.

Na tegorocznych targach E3 firma Game Factory Interactive zaprezentowała grę Gluck'Oza: Action!. Niestety, dalsze informacje o grze "utknęły" gdzieś w eterze, aż do teraz. Bohaterką wspomnianej produkcji jest dziewczyna imieniem Gluck'Oza (pojawia się ona również w innej grze GFI, Jagged Farm: Birth of a Hero). Jest młoda, ponętna oraz ... niebezpieczna. Tak jak to w życiu bywa, Gluck'Oza ma zarówno przyjaciół jak i wrogów, i właśnie tym ostatnim należy skopać tyłki.

Gluck'Oza: Action! - więcej szczegółów - ilustracja #1

Kontrolując Glukozę mamy dostęp do różnych typów broni, które możemy znaleźć na kolejnych etapach rozgrywki. Można także walczyć w zwarciu oraz korzystając z kombinacji klawiszy wykonywać różne kombosy. W pewnych specyficznych sytuacjach natomiast otrzymamy dostęp do pewnych specjalnych super uderzeń - przykładowo będąc w posiadaniu dwóch pistoletów Glukoza wykona efektowny strzał w dwóch wrogów naraz.

Gluck'Oza: Action! - więcej szczegółów - ilustracja #2

Gra oferować ma bardzo dynamiczną akcję, komiksowe animacje, realistyczne oświetlenia i fizykę, a także szeroki wachlarz dostępnych broni. Powinna pojawić się na rynku w drugim kwartale przyszłego roku.

Gluck'Oza: Action! - więcej szczegółów - ilustracja #3