Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Semper Fidelis: Marine Corps (PC)
OkładkaSemper Fidelis: Marine Corps (PC)

Soldner: Marine Corps PC

Semper Fidelis: Marine Corps

Marine Corps to pełnoprawne rozszerzenie taktycznej gry akcji, pt. Soldner: Secret Wars. Gracze po raz kolejny wcielają się w lidera wyspecjalizowanej grupy najemników, wykonującej intratne zadania w niedalekiej przyszłości.

To jest dodatek do gry Soldner: Secret Wars.

Akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Soldner: Marine Corps Premiera PC

11marca2005

pudełko PL

13października2005

producent: Wings Simulations wydawca: JoWooD Entertainment AG wydawca PL: CD Projekt S.A. Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Marine Corps to pełnoprawne rozszerzenie taktycznej gry akcji, pt. Soldner: Secret Wars. Gracze po raz kolejny wcielają się w lidera wyspecjalizowanej grupy najemników, wykonującej intratne zadania w niedalekiej przyszłości (okolice 2010 roku). Oprócz dowodzenia podwładnymi w walce, ważne jest tutaj także pilnowanie zaopatrzenia dla oddziału oraz systematyczne pozyskiwanie kolejnych zleceń.

Dodatek wprowadza do rozgrywki znanej z oryginału mapy z dużą ilością zbiorników wodnych (wyspy, itp.), jak również środowiska pustynne. Te miejsca stanowią bowiem idealny teatr działań dla pojazdów, którymi w dużym stopniu wspieramy najemników. W sumie, do dyspozycji grającego oddano ponad 40 nowych pojazdów bojowych, włączając w to 10 jednostek nawodnych (szybkie kutry, czy mini-łodzie), 15 dobrze opancerzonych jednostek desantowych oraz 30 maszyn lądowych i powietrznych (czołgi Leopardy, śmigłowce klasy Tiger, myśliwce Eurofighter). Do tego dochodzi również ponad 20 nowoczesnych rodzajów broni do wykorzystania (karabiny maszynowe, snajperki, etc.). Jeżeli chodzi o samych najemników, to do wyboru pojawiły się dwie nowe klasy: zwiadowca oraz nurek, których wykorzystanie na polu walki zależy wyłącznie od pomysłowości osób zasiadających do tej produkcji.

Pozostałe zmiany i nowości skupiają się wokół oprawy audio-wizualnej. Twórcy ze studia developerskiego Wings Simulations usprawnili filtry graficzne, odpowiadające za wyświetlanie obrazu w podczerwieni oraz przez noktowizor. Niewielkie modyfikacje spotkały również interfejs programu (jeszcze większa intuicyjność). Z kolei do ścieżki dźwiękowej dodano szereg nowych utworów, nawiązujących klimatycznie do kompozycji znanych z pierwowzoru.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1-32  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 6,7 / 10 na podstawie 51 głosów czytelników.

Soldner: Marine Corps cena w dniu premiery: 19,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Soldner: Marine Corps

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Soldner: Marine Corps Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 2 GHz
  • 512MB RAM
  • 64MB akcelerator 3D (GeForce 4 lub lepszy)