Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka The Sting! (PC)

The Sting! Kariera Gangstera PC

The Sting!

The Sting! Kariera Gangstera to utrzymana w humorystycznej konwencji, gangsterska gra akcji, wyprodukowana przez studio JoWood Productions. Gracz kieruje poczynaniami drobnego złodziejaszka, który ma ambicje zostać królem przestępczego półświatka.

Akcji

PC Windows
Okładka The Sting! (PC)

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

21czerwca2001

14sierpnia2001

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Żądło to symulacja miasta, w której poznajemy smak przestępczego życia. Gracz wciela się w rolę drobnego złodziejaszka, pragnieniem jego jest zostanie największym kryminalistą w okolicy. Jednak pamiętać, że przez kradzież portfeli czy brutalną przemoc nie zyskamy aprobaty środowiska przestępczego. Należy znaleźć sposób na zrobienie skoku stulecia, aby w ten sposób zdobyć sławę i zostać królem podziemnego świata.

Producent stworzył największe dotychczas wirtualne miasto, z przechodniami, systemem komunikacji, taksówkami itp., umieszczając w nim ponad 70 budynków, z których część możemy okraść. Próbujemy obejść systemy alarmowe, kamer, sensorów, mikrofonów i innych zabezpieczeń. Akcja toczy się na 20 olbrzymich mapach, oddających różnorodne tereny miejskie, jak: fabryka artykułów spożywczych, dom grabarza, terminal odpraw na lotnisku i inne. Spotkamy tam ponad 60 różnych postaci, które w obawie przed kradzieżą chętnie wydadzą złodzieja w ręce sprawiedliwości. W grze możemy również skorzystać z 50 różnych pojazdów ratunkowych: ciężarówek, samochodów sportowych itp.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 7,6 / 10 na podstawie 819 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 79,90 PLN

Gry podobne do The Sting! Kariera Gangstera

Wymagania wiekowe The Sting!

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe The Sting! Kariera Gangstera

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium II 300MHz
  • 64MB RAM
  • akcelerator 3D
The Sting! Kariera Gangstera - recenzja gry
The Sting! Kariera Gangstera - recenzja gry

Recenzja 22 sierpnia 2001, 10:27

Możemy już wracać do naszego mieszkania i zacząć opracowywać kolejne plany. A jak to wygląda? Najpierw musimy określić, który z budynków ma być naszym następnym celem. Najczęściej zawsze mamy 2-3 obiekty do wyboru i dopiero gdy je wszystkie splądrujemy odblokowują się następne, bardziej wymagające. Każdy z obiektów ma ustalony tzw. próg zdobyczy minimalnej, jest to określona wartość w pieniążkach i wadze, którą musimy wynieść aby zaliczyć daną misję. W wielu etapach zdarza się tak, że musimy wybierać co kraść a co nie. Niektóre obiekty są zbyt dobrze strzeżone i nie warto sobie nimi zawracać głowy, podobnie jak ciężkimi a mało wartymi obrazami, statuetkami itp. Teraz musimy wybrać samochód, którym uciekniemy do naszej kryjówki. Szybkie coupe pozwoli nam na błyskawiczną ucieczkę z miejsca skoku ale drastycznie z kolei zmniejszy ilość łupu jaki możemy ze sobą zabrać, ciężarówki są natomiast bardzo pojemne ale poruszają się żółwim tempem. I wreszcie ostatni krok przed przygotowaniem planu – dobranie współpracowników. Do jednej misji możemy zabrać maksymalnie trzech pomocników. Każdy z nich (podobnie jak Matt) opisany jest kilkoma współczynnikami (m.in. maksymalnym udźwigiem, wielkością kartoteki kryminalnej czy też umiejętnościami pokonywania zamków, sejfów...). W trakcie wybierania musimy mieć na uwadze jaki procent przyszłego łupu dany współpracownik chciałby dla siebie zachować. Na początku będziemy mogli sobie pozwolić tylko i wyłącznie na tych najgorszych – niedoświadczonych i powolnych. Dopiero w trakcie gry zaczną się pojawiać bardziej doświadczeni, niektórych spotkamy w barach i pubach, innych w okolicach „zdobywanych” obiektów a jeszcze innych po prostu na ulicach miasta. Każdy z naszych podwładnych może zabrać ze sobą do trzech narzędzi, które przydzielamy według ich umiejętności. I tak osobie, która najsprawniej rozbraja sejfy dajemy palnik a specowi od zamków specjalny wytrych.